Windows 10'dan 8.1'e geçtikten sonra windows 10 dosyaları duruyor

kenan360

Decapat
Windows 10'dan Win 8.1 embedded ındustry Pro sürümüne geçiş yaptım, Rufus ile USB'ye Win 8.1 ISO yazdırdım, taktım boot menüden açtım USB'yi, sonra her zamanki depolama alanı seçme ekranı geldi, bende 256 GB'lık SSD'mi seçtim, sonra her zamanki gibi o yüzdelik şeyler dolmaya başladı. Her şey bitti bir anda karşıma 2 seçenek çıktı Windows 10 ya da Windows 8.1 seçmemi istedi, işletim sistemi olarak 8.1'i seçtim her şey çok hızlı oldu arkadaş 20 dakika bile sürmedi, neyi yanlış yaptım ben anlamadım bana yardımcı olur musun? Şu an temiz kurulum yaptığımı düşünmüyorum. UEFI GPT olarak hazırladım sistemim UEFI zaten, Rufus'da yanlış bir şey yapmadım.
Windows.old klasörünü silmeden önce bir şeyi fark ettim, Games? Riot Games?
Ben her şeyi silmek istiyordum. Komple temiz kurulum yapmak istiyordum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220404_231936.jpg
    IMG_20220404_231936.jpg
    174,1 KB · Görüntüleme: 24
Windows 10'dan Win 8.1 embedded ındustry Pro sürümüne geçiş yaptım, Rufus ile USB'ye Win 8.1 ISO yazdırdım, taktım boot menüden açtım USB'yi, sonra her zamanki depolama alanı seçme ekranı geldi, bende 256 GB'lık SSD'mi seçtim, sonra her zamanki gibi o yüzdelik şeyler dolmaya başladı. Her şey bitti bir anda karşıma 2 seçenek çıktı Windows 10 ya da Windows 8.1 seçmemi istedi, işletim sistemi olarak 8.1'i seçtim her şey çok hızlı oldu arkadaş 20 dakika bile sürmedi, neyi yanlış yaptım ben anlamadım bana yardımcı olur musun? Şu an temiz kurulum yaptığımı düşünmüyorum. UEFI GPT olarak hazırladım sistemim UEFI zaten, Rufus'da yanlış bir şey yapmadım.
Windows.old klasörünü silmeden önce bir şeyi fark ettim, Games? Riot Games?
Ben her şeyi silmek istiyordum. Komple temiz kurulum yapmak istiyordum.

Merhaba öncelikle kurulum ekranında disk seçme ekranında senden disk seçmeni ister orada seçtiğin diskin üzerine tıklayıp biçimlendir demen gerekir temiz bir kurulum için.

Evet biçimlendirmedim 256/56gb yer vardı, kendi temiz kurulum yapar diye yapmamıştım ama, bir daha kurayım o zaman.
Benden bu sürüm için key istediğinde, ben internetten bulduğum bir keyi girdim bir sorun oluyor mu?

Son düzenleme:
İnternetteki keylere çok güvenmemek lazım.

Bu sürüm çok performanslı dediler, bayağı övdüler bende indirdim, key almakta kolay değilmiş galiba internetten buldum aldım.
Ben biçimlendirdim şimdi, tekrar kurulum yaptım, gene o işletim sistemi seçme ekranı geldi ekranda "3 sn sonra otomatik çalışacaktıe" yazıyordu zaten otomatik seçti.

Geri
Yukarı