Windows 10'dan 8.1'e geçtikten sonra tüm programlar hata veriyor

Yiğitallp

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım çok kasıyor diye Windows 10'dan Windows 8.1'e alayim demiştim ve aldım. USB kullanmadan. İyi güzel derken hep sorun yaşamaya başladım. Windows Update, Windows Defender bütün Windows ile ilgili şeylerden hepsinden hata almaya başladım. Ya hata verdi ya da bilgisayar ekran doldu. Ekran dondugunda CTRL Shift delete gibi uğraşarak Windows gezginini yeniledigimde donma sorunu gidiyordu ve hep yeni aldığım USB disk bicimlendirme yapmami istiyor. Anlamadığım şey bilgisayarımda bir şey mi eksik hangi dosyalar eksik bilemiyorum, yardımınız dokunursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım çok kasıyor diye Windows 10'dan Windows 8.1'e alayim demiştim ve aldım. USB kullanmadan. İyi güzel derken hep sorun yaşamaya başladım. Windows Update, Windows Defender bütün Windows ile ilgili şeylerden hepsinden hata almaya başladım. Ya hata verdi ya da bilgisayar ekran doldu. Ekran dondugunda CTRL Shift delete gibi uğraşarak Windows gezginini yeniledigimde donma sorunu gidiyordu ve hep yeni aldığım USB disk bicimlendirme yapmami istiyor. Anlamadığım şey bilgisayarımda bir şey mi eksik hangi dosyalar eksik bilemiyorum, yardımınız dokunursa çok sevinirim.
Usb kullanmadan işletim sistemi değiştirmeyi önermeyen arkadaşlarım olmuştu muhtemelen ondan olmuştur tavsiyem usb ile temiz kurulum yapmanız.

ya da cmdye SFC /scannow yazın bu sistem dosyalarını onarır.

Bence temiz kurulum yapın.

Nasil yapabilirim, USB'ye Windows 10 kurayim diyorum kurduktan sonra çıkarıp takinca biçimlendirmemi istiyor.
USB kullanmadan işletim sistemi değiştirmeyi önermeyen arkadaşlarım olmuştu muhtemelen ondan olmuştur tavsiyem USB ile temiz kurulum yapmanız.

Ya da CMD'ye SFC /scannow yazın bu sistem dosyalarını onarır.

Evet şu an a kadar en büyük hatam oldu ama USB ile yapayim diyorum onda da olmuyor. Windows 10'u kurduktan sonra çıkarıp takınca diski bicimlendirmemi istiyor.

Nasil yapabilirim, USB'ye Windows 10 kurayim diyorum kurduktan sonra çıkarıp takinca biçimlendirmemi istiyor.
Win 8.1 iso dosyası ve Rufus indirin. Win 8.1 dosyasını Rufus aracılığı ile USB'ye yazdırın. Sonra sistemi USB'den boot edin. Youtube'dan falan bakabilirsiniz. Telefondan yazdığım için detaylı anlatamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı