Windows 10'dan 8.1'e nasıl geçilir?

Windows 10 yükledim bilgisayarım çok yavaşladı. Nasıl 8.1'e geçiş yapabilirim?

Sanırım 30 gün olmadıysa ayarlardan bilgisayarı Windows 8.1'e döndürebiliyorsun ama normal kurulum istiyorsanız Windows 8.1 ISO'sunu indirip sources bölümündeki setup ile kurulum yapın.

Gereksiz hizmetleri kapatırsanız Windows 10 ile 8.1'in performansı arasında çok bir fark yok aslında, yeni kurduysanız güncelleme yaptığı için de kasıyor olabilir. Yine de geçmek isterseniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gereksiz hizmetleri kapatırsanız Windows 10 ile 8.1'in performansı arasında çok bir fark yok aslında, yeni kurduysanız güncelleme yaptığı için de kasıyor olabilir. Yine de geçmek isterseniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gereksiz hizmetleri nasıl kapatabilirim? Windows 10'u nasıl hızlandırabilirim? Sistemimi atıyorum uyumlu mu bir bakın.

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
2 GB RAM DDR3 800 MHZ
Intel HD Graphics 1 GB
HDD Hard disk

Gereksiz hizmetleri nasıl kapatabilirim? Windows 10'u nasıl hızlandırabilirim? Sistemimi atıyorum uyumlu mu bir bakın.

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
2 GB RAM DDR3 800 MHZ
Intel HD Graphics 1 GB
HDD Hard disk
2GB RAM ile hizmetleri kapatmanın da bir işe yarayacağını sanmıyorum, 8.1 geçin.

Intel Celeron N2840 2.16 GHz çift çekirdek.
2 GB RAM DDR3 800 MHz.
Intel HD Graphics 1 GB.
HDD hard disk.

Hocam 2 GB RAM sisteme Windows 10 kurmayın zaten çok istiyorsanız LTSC veya ghost spectre falan kurun böyle çok kasar.

Intel Celeron N2840 2.16 GHz çift çekirdek.
2 GB RAM DDR3 800 MHz.
Intel HD Graphics 1 GB.
HDD hard disk.

Hocam o sisteme Windows 10'la ilgili bir şey kurmayın bence HDD eksi işlemci eksi RAM eksi ekran kartı eksi kanser olabilirsiniz Windows 8.1 Industry Pro kurun ve zorunlu değilse Windows sizin için Linux tabanlı distrolara yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı