Windows 10'dan 8.1'e nasıl geçilir?

Fikirsiz

Decipat
Daha fazla  
Windows 10'dan Win 8.1'e geçmek istiyorum çünkü RAM'imdir ekran kartımdır hepsi çok kötü. RAM 4 GB, işlemci Intel Pentium mu neydi ekran kartını da bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Bilginiz varsa yardım eder misiniz? Bir de detaylı anlatırsanız sevinirim. Neler kurmalıyım?

Temiz kurulum yapmak lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2-)

1-)
2-)

Bu ikincisini yapadan önce USB'yi takıp Del ya da F2 iki tuşlarınına mı basmam lazım?

Hayır hocam. Rufus ile hazırlık bittikten sonra Boot menüye girip seçmek gerekiyor.
Asus:F8
Gigabyte:F12
MSI:F11

Arama yerine msinfo32 yazıp kontrol edin.

Bir de kurulumu yaparken bir sıkıntı yaşayabilir miyim mesela sonra PC açılmaz.
Ya da 8.1 geçtiğim zaman ürün anahtarı girmem şart mı ya da ücretsiz bir anahtar var mı?

Arama yerine msinfo32 yazıp kontrol edin.

Tamam ama şu an açamam.
Not ben başka PC'den yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı