Windows 10'dan 8 e Geri Dönme Sorunu

Maxoutpay

Kilopat
Makaleler
2
İyi günler ben bilgisayarımı Windows 10'a yükseltmiştim. Geri Windows 8 'e geçmek istiyorum ama resimdeki hatayı veriyor. Benim eski Windows 8'im orijinaldi. Şimdi ben eski Windows'un ISO dosyasını bulup tekrar format attığımda Windows etkinleşir mi? Yada başka bir yol var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 420
Windows 10 Windows 8 den daha performanslıdır. Ne gibi sorunlar ile karşılaştınız.
Karşılaştığım sorunlar kısaca şöyle :

Bilgisayarın normale göre geç açılması

Grafikleri kötü oyunlarda dahi kasma

Bilgisayarımın 64 bit olmasına rağmen 64 bitli uygulamayı açamaması

Bazen açtığımda siyah ekran geliyor ve 5 dk sonra masaüstü geliyor. Hatta bazen hiç açılmaya biliyor, bu durumda düğmeden açıp-kapatmak zorunda kalıyorum.

Karşılaştığım kısaca sorunlar bunlar. Daha var ama önemli değil benim için önemli olan bunlar.

Peki ben ISO dosyası ile format atsam otomatik etkinleşir mi?

Windows 10 10586 64 bit temiz kurulum yapıp sürücülerinizi güncelleyin. İlk kurulumda sürücüleri güncelledikten sonra Windows sorunsuz çalışıyorsa yüklediğiniz yazılımlar sistemi etkiliyor demektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı