Windows 10'dan nasıl 8'e geçilir?

• Konuyu başlatan myu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 430

myu

Decapat
Merhaba. Bilgisayarım ilk aldığımdan beri Windows 10. Fakat yeni güncellemelerle birlikte yavaşlamaya başladı. Yavaşlaması beni sıkmaya başadı Windows 8.1 daha iyi gelir diye soruyorum. Nasıl yaparım? Yükseltmeyi biliyorum fakat düşürmeyi biliyorum. USB, DVD veya CD kullanamam. Bir de Windows 10 Single Language kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarım ilk aldığımdan beri Windows 10. Fakat yeni güncellemelerle birlikte yavaşlamaya başladı. Yavaşlaması beni sıkmaya başadı Windows 8.1 daha iyi gelir diye soruyorum. Nasıl yaparım? Yükseltmeyi biliyorum fakat düşürmeyi biliyorum. USB, DVD veya CD kullanamam. Bir de Windows 10 Single Language kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yinede USB ile temiz kurulum yapmanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Merhaba. Bilgisayarım ilk aldığımdan beri Windows 10. fakat yeni güncellemelerle birlikte yavaşlamaya başladı. Yavaşlaması beni sıkmaya başadı Windows 8.1 daha iyi gelir diye soruyorum. Nasıl yaparım? Yükseltmeyi biliyorum fakat düşürmeyi biliyorum. USB, DVD veya CD kullanamam. Bir de Windows 10 Single Language kullanıyorum.

Yükseltmede düşürme ile aynı yöntemlere sahip. Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir buradan ISO'yu indirip diski bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Sonrasında setup a basıp kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı