Windows 10'dan Windows 11 geçilir mi?

Efeates01

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'un en son sürümünü kullanıyorum. Geçmeyi düşünüyorum ama kararlı çalışıyor mu bilmiyorum. Sanırsam bir de bazı uygulamalar Windows 11 desteklemiyor. O konuda sıkıntı yaşar mıyım? Oyunlarda herhangi bir performans sorunu yaşar mıyım?

1655280688123.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 Home sürümünü kullanıyorum, hiçbir sorun yok hocam. Uyumlu olmayan programlar zaman zaman gelen Update'ler ile düzeltiliyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'un en son sürümünü kullanıyorum. Geçmeyi düşünüyorum ama kararlı çalışıyor mu bilmiyorum. Sanırsam bir de bazı uygulamalar Windows 11 desteklemiyor. O konuda sıkıntı yaşar mıyım? Oyunlarda herhangi bir performans sorunu yaşar mıyım?

Eki Görüntüle 1420348

Hemen geçin, farkı göreceksiniz. Ben desteklenmeyen 12 yıllık PC sistemiyle geçmeme rağmen oyunlarda ve genel olarak da çok iyi performans alıyorum. 😎

Eki Görüntüle 1420348
Ayrıca ben de 2-3 ay kullandım, gayet memnundum hatalar buglar vs. görmedim hiç. Ama Haylou GT1 kulaklığımı Bluetooth algılamıyordu, KDE Connect de bağlanmıyordu bir türlü. Ben de format atacağım zaman Windows 10 dönme kararı aldım. Ama öyle sorunlarınız yoksa Windows 11 de gayet kullanılır, öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı