Windows 10'dan Windows 11 geçilir mi?

Hocam selam, bendeki en büyük sorun arka plan slayt resim geçişi açınca masaüstü resmi diğer sıradaki resme geçerken ekran da patlama oluyor beyazlaşıyor yani , bunu deneyebilir misiniz? Çözüm bulamadım ben bu soruna.
:( Bende şu anda slayt şeklinde. Değişiyor sürekli. Öyle bir sorun olmuyor bende…

Geçilir, daha ötesi geçilmeli. Sistemi izin veren herkes win11'e geçiş yapsa da Microsoft windows 11'e ve yeni çıkarmayı planladığı 12 için daha fazla vakit ayırsa. Sürekli eski sistemlerdeki aksaklıkları gidermeye gayret etmekten yeni işletim sistemine tam verim yönelemiyor.

W11 kullanıyorum masaüstünde sağ tık yapınca çıkan pencerede gecikme söz konusu bende.
Klasör açılışlarında falan sıkıntı yok ama klasör kapanışlarında kasma yapıyormuş gibi kapanıyor ayarları varsa ya da kendi efekti öyleyse bilemem.
Onun dışında aşırı derecede sorunlu bir işletim sistemi değil ama w10 kadar oturmuş bir işletim sistemi de değil. Geçilse pişman etmez oyunlarda performans kaybı falan da vermiyor zaten ilerleyen zamanlarda yavaş yavaş stabilliğe kavuşacaktır elbet.

Hemen hemen aynı gibi.

Hocam bunlarla ilgili milyon tane konu var lütfen bakınız.

Ayrıca bu videoya bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyerek görmeniz lazım. Sistemden sisteme farklılık gösteriyor.

Geri
Yukarı