Windows 10'dan Windows 11 geçilir mi?

Fenerbahçelii

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum artık Windows 11 de çıkalı 1 yıldan fazla oldu hatalar kalmadı diye düşünüyorum görünüşü de hoşuma gitti geçsem oyunlarda FPS düşüşü yaşar mıyım acaba? (özellikle Valorant'ta)

Oyun performansı olarak bir fark yok gibi, fakat genel olarak bi' hantallık var üstünde. Zaten, aynısının biraz daha yumuşak hatlı olanı. Desteği bitene kadar Windows 10 kullanmayı planlıyorum, tabii kısa zamanda toparlarlarsa geçilebilir.

Win 11 benim için pişmanlık oldu gigabyte anakartlarda secure boot açınca valo oynamak için bios soft brick denilen olaya düşüyor bunun yüzünden anakart garantiye gönderdim bios attılar sıfırdan ben pek beğenemedim win 10 candır 😂

Galiba Windows 11'in sonu Vista gibi olacak. Vista için de DX10 desteği ile dayatmışlardı. Windows 11 için de Intel'in 12 ve 13. nesil işlemcilerin verimli kullanılması, DX12 Ultimate'in Nvme desteği ile oyun desteklerse verinin SSD'den direkt ekran kartı VRAM'ine aktarılması (kullanan oyun bilmiyorum) ile ilgili özellik için dayatıyorlar.
Windows 11'de her çözüm içeren güncelleme başka bir sorun yapabiliyor. Uğraşmayı severseniz orası ayrı. Ben şahsen bilgisayarımı açıp hızlıca işimi görmek, sınırlı vaktimde sorunsuzca oyunu açıp oynamak istiyorum.

Windows 10 kullanıyorum artık Windows 11 de çıkalı 1 yıldan fazla oldu hatalar kalmadı diye düşünüyorum görünüşü de hoşuma gitti geçsem oyunlarda FPS düşüşü yaşar mıyım acaba? (özellikle Valorant'ta)
geçilmez ben geçtim windows 11 e geri windows 10 yaptım fps düştüğü için

Geri
Yukarı