Windows 10'dan Windows 11'e geçilir mi?

Vortex3561

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RX 580
İşlemci
R5 2600
AMD kullanıyorum. Windows 11'de oyunlarda sıkıntı oluyor diye duydum, gerçekten sıkıntı var mı? Bir de Windows logosuna tıkladığımız zaman altta reklam çıkıyormuş doğru mudur? Sizce geçilir mi?

AMD kullanıyorum. Windows 11'de oyunlarda sıkıntı oluyor diye duydum, gerçekten sıkıntı var mı? Bir de Windows logosuna tıkladığımız zaman altta reklam çıkıyormuş doğru mudur? Sizce geçilir mi?
Altta reklam değil önerilenler çıkıyor, oda kullanma sıklığına bağlı olarak sende olan uygulama ve dosyalar, istersen kaldırabiliyorsun hepsini. Oyunlarda hemen hemen aynı FPS değerleri bir sıkıntı olmaz sadece RAM tüketimin artar oda sende 16 GB olduğu için sıkıntı yaratmaz.

Ben 1 ay önce Windows 11 kullanıyordum nasıl değerlendiririm bence Windows 10 daha iyi ve daha kolay Windows 11 yeni olduğundan dolayı hataları olur küçük küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı