Windows 10'dan 11'e geçilir mi?

Yakın zamanda sık sık bu konu açılmaya başladı. Hocam çok uzak değil 2-3 gün önceki konulara bakarsanız aslında bunları çoktan konuştu, neden geçileceğini/geçilmeyeceğini anlattı insanlar birbirlerine.

Yakın zamanda sık sık bu konu açılmaya başladı. Hocam çok uzak değil 2-3 gün önceki konulara bakarsanız aslında bunları çoktan konuştu, neden geçileceğini/geçilmeyeceğini anlattı insanlar birbirlerine.

Gördüklerimin birçoğunu okudum zaten ancak bir iki arkadaş işletim sisteminde açıklar var demiş o yüzden biraz araştırma yapayım dedim.

Şu an için geçilmez, özellikle animasyonları pencere açılışlarında gözle görülür bir yavaşlama var. Bazı oyunlarda FPS değerleri düştü, bazı oyunlar ise hiç açılmadı.

Sisteminiz destekliyorsa her zaman güncel olan neyse o iyidir. 5 ekimde çıktığı zaman geçebilirsiniz.

Eğer yakında TPM modülü isterse programları çalıştırmak için işte o zaman kaçacak yer ararız hepimiz. Aslonan diğer yazılım üreticilerinin Windows ON1'e nasıl yaklaşacaklarıdır. Lisans için TPM modülü isteyen yazılımarı atlatamayabilirsiniz. Ben 1 mikrsoft + envidya ve Intel aşığı olarak bekleme taraftarıyım. Ne çalışır ne çalışmaz görelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı