Windows 10'dan Windows 7'ye dönsem FPS artar mı?

Ms Config ayarlarını yapıp. Hizmetler kısmından gereksiz servisleri kapatarak sistemi rahatlatabilir siniz.

Şu anda kullandığım Lite sürümünde Defender bile yok her şeyi otomatik ayarlı Update superfetch gibi hizmetleride kendi ellerimle kapattım fakat Alt Tab atınca oyunlarda takılı kalıyor.

Şu anda kullandığım Lite sürümünde Defender bile yok her şeyi otomatik ayarlı Update superfetch gibi hizmetleride kendi ellerimle kapattım fakat Alt Tab atınca oyunlarda takılı kalıyor.

MSConfig'te ön yükleme ayarlarını yaptınız mı? İstemci sayısını Max yapın sizin için önerebileceğim Windows 7 Home Basic var düşük sistemlerde en verimli çalışan. Oyunlarda stabil fps i veren en iyi sürümü deneyebilirsin .

MSConfig'te ön yükleme ayarlarını yaptınız mı? İstemci sayısını Max yapın sizin için önerebileceğim Windows 7 Home Basic var düşük sistemlerde en verimli çalışan. Oyunlarda stabil FPS'i veren en iyi sürümü deneyebilirsin.

Windows 7 Ultimate geçmeyi düşünüyordum daha iyi olur diye ama deneyebilirim elmide Home Basic'in orijinal ömürlük Key'i var.

Yeni konular

Geri
Yukarı