Windows 10'dan Windows 7'ye geçiş

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 3.9 GHZ O.C -SAPPHIRE RX 580-20 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
Intel Pentium E5500 ECS G41 TR-3 2 GB DDR3 800 MHz RAM ekran kartım yok onboard 320 GB WD HDD 300W belson PSU arkadaşlar sistem bu şekilde Windows 10'da stabil çalışmıyor Chrome 20 Sn'de açılıyor tek iyi yanı sistem 10 Sn'de açılıyor bir programa tıkladığımda geç tepki veriyor ve oyunlarımda performans düşüşü var CS 1.6'da 60 FPS'den aniden 15'lere düşüyor. Elimde orijinal olarak Windows 7 Starter Enterprise var. Ek olarak XP vista da var tabii kurmayı düşünmüyorum. Sizce geçmeli miyim ve geçersem hangi sürüme geçmeliyim bilgisayar ilk alındığında starterdi sonra 2015'te Windows 10'a geçirdim. İlk 1, 5 yıl stabil çalıştı sonra bozuldu kasmaya başladı Windows 7'ye geri döndüm sırf PDF okuyucu ve güncelleştirmeler denetleniyor yüzünden Windows 10'a geçtim. Son güncelleme 2004 ve 20shli sürümden sonra 2 kat yavaşladı. Sizin tavsiyeniz nedir Windows 7'de CS 1.6'da daha iyi performans alır mıyım ve stabil çalışır mı? Seneye Q6600 işlemci 2 GB RAM R7 240 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD ile Windows 10 kullanılmaz. Ayrıca RAM çok düşük. Benim size tavsiyem daha performanslı bir bilgisayar için Windows 7 starter tercih edebilirsiniz. Olmadı Windows 8.1'e göz atmanızı öneririm.

HDD ile Windows 10 kullanılmaz. Ayrıca RAM çok düşük. Benim size tavsiyem daha performanslı bir bilgisayar için Windows 7 starter tercih edebilirsiniz. Olmadı Windows 8.1'e göz atmanızı öneririm.

Teşekkür ederim bir de ben biraz vista denemek istiyorum sizce sakıncası var mı? Bir de eski sürüm tarayıcı nereden bulabilirim? Windows 7 için PDF okuyucu öneriniz var mı Adobe reader çalışmıyorda.

Vista stabil değil hocam 7 kullanın.

Hocam vista ya geçtim çok fazla sıkıntı oldu çözünürlüğüm düştü driver güncellemedi Win 7 starterdeyim cevabınız için teşekkür ederim:)biraz uğraştım ama dosyalar kısmında takıldı CD'yi sildim düzeldi:)

Teşekkür ederim bir de ben biraz vista denemek istiyorum sizce sakıncası var mı? Bir de eski sürüm tarayıcı nereden bulabilirim? Windows 7 için PDF okuyucu öneriniz var mı Adobe reader çalışmıyorda.
Vista gelmiş geçmiş en kötü işletim sistemidir. Windows XP kullanın ama Vista'dan uzak durun hocam.Microsoft'un yüz karası.

Vista gelmiş geçmiş en kötü işletim sistemidir. Windows XP kullanın ama Vista'dan uzak durun hocam. Microsoft'un yüz karası.

Hocam güncelleştirmeleri denetlemiyor ne yapabilirim?

Geri
Yukarı