Windows 10'dan Windows 7'ye geçme

Payne to the Max

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir laptopum var ve ben bunu Win 8 olarak aldım. Win 8.1 ve Win 10'a kadar yükselttim. Fakat RAM miktari 4.00 GB ( Kullanılabilir 3.91 ) yazarken, şimdi 3.00GB ( kull. 2.91 ) yazıyor. 4 GB RAM gerektiren oyunları kasmadan oynarken şimdi kasıyor maalesef. Ping de cabası. Gördüğüm kadarıyla Windows 7 Ultimate kullanışlı ve basit. Ona orijinal bi biçimde geçiş yapabilir miyim? Sonuçta ürün kimliği falan var. Size sorularım :

Format atmayı ve Windows kurmayı bilmiyorum orijinal olarak kurabilir miyim ? Nasıl Kurarım? yeniden 4.00 RAM yazısı geri gelebilir mi? Oyunlardaki kasma gidebilir mi ?
Orijinal geçirmiyorsa korsan olarak nasıl geçebilirim? Yönergeleriniz var mı? Korsanın zararları yararları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 indirirken 32 Bit olarak indirmiş olabilirsin. Eğer elinde kurulum dosyaları var ise 64 Bit olarak indir. Windows 7 güzel bir sistem ama artık eski. Güncelleme desteği kesildi ve güvenlik açıkları olabilir. Sana tavsiyem sıfırdan 64 Bit olarak Windows 10'yeniden format atma tekniğiyle yükle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı