Windows 10'dan Windows 7'ye geçme

Payne to the Max

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bir laptopum var ve ben bunu Win 8 olarak aldım. Win 8.1 ve Win 10'a kadar yükselttim. Fakat RAM miktari 4.00 GB ( Kullanılabilir 3.91 ) yazarken, şimdi 3.00GB ( kull. 2.91 ) yazıyor. 4 GB RAM gerektiren oyunları kasmadan oynarken şimdi kasıyor maalesef. Ping de cabası. Gördüğüm kadarıyla Windows 7 Ultimate kullanışlı ve basit. Ona orijinal bi biçimde geçiş yapabilir miyim? Sonuçta ürün kimliği falan var. Size sorularım :

Format atmayı ve Windows kurmayı bilmiyorum orijinal olarak kurabilir miyim ? Nasıl Kurarım? yeniden 4.00 RAM yazısı geri gelebilir mi? Oyunlardaki kasma gidebilir mi ?
Orijinal geçirmiyorsa korsan olarak nasıl geçebilirim? Yönergeleriniz var mı? Korsanın zararları yararları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 indirirken 32 Bit olarak indirmiş olabilirsin. Eğer elinde kurulum dosyaları var ise 64 Bit olarak indir. Windows 7 güzel bir sistem ama artık eski. Güncelleme desteği kesildi ve güvenlik açıkları olabilir. Sana tavsiyem sıfırdan 64 Bit olarak Windows 10'yeniden format atma tekniğiyle yükle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı