Windows 10'dan Windows 7'ye nasıl dönülür?

10 yıllık pc abim. 100-150 TL ona vermeye değmez ki. Yani ona vereceğime bilgisayarcıya win 7 yüklettiririm daha ucuza mâl olur.

Çevremdekiler malesef bilgisayardan anlamıyor fazla. Bildikleri tek şey internet explorer > okey. Bu yani. O yüzden en iyisi format attırmak bir bilgisayarcıya

BIOS pilini çıkar, 5 dakika sonra tak. BIOS ayarları sıfırlansın, o zaman klavye-fare kullanımı aktifleşir belki.

Arkadaşlar ben Windows 7 kullanıyordum Windows bana ücretsiz 10'a yükselt dedi bende yükselttim ama bilgisayarım eski olduğu için fazla kaldıramıyor. Çok yavaşladı ve ağır çalışmaya başladı. Bende 7'ye geri dönmek istiyorum ama dönemiyorum nasıl yapabilirim? USB'yi takıyorum PC'ye 7 yüklemek için yüklemiyor, BIOS'tan boottan döneyim diyorum oradan da yapamıyorum. Nasıl yapacağım yardım eder misiniz?
10 günü çoktan geçtiği için maalesef format atmak gerekli üzgünüm.
Fakat yedekleme ve geri yükleme (Windows 7) aracı ile yedek alıp W7 de geri yükleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı