Windows 10'dan Windows 7'ye nasıl geçilir?

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
İlk olarak Windows 10 kullanıyorum ama 1 ayı geçtiğinden dolayı Windows 7'ye düşüremedim. Windows 7'ye nasıl dönüştürebilirim format ile?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye etmiyorum. Win10 varken win7 ye geçmek attan inip eşşeğe binmek gibi birşey. + Olarak bir çok driver win7 de çalışmıyor ve güncellenmiyor. Güvenlik zafiyeti ve performans sorunları yaşarsınız.

İllaki yapacaksanız win7 iso su usb ye yazdırıp HDD yi formatlayıp kurabilirsiniz.

Tavsiye etmiyorum. Win10 varken win7 ye geçmek attan inip eşşeğe binmek gibi birşey. + Olarak bir çok driver win7 de çalışmıyor ve güncellenmiyor. Güvenlik zafiyeti ve performans sorunları yaşarsınız.

İllaki yapacaksanız win7 iso su usb ye yazdırıp HDD yi formatlayıp kurabilirsiniz.

Windows 8.1demi aynı şekilde (ben en iyisi windows 10'a format atayım)

Hocam aynı sekilde win 10 dan 7 ye geçeyim dedim disk C Dyedek şeklindeydi.C ye bir türlü sistem dosyalarını kuramadım.Windows 7 kurarken "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition." hatası almama rağmen sadece c ye sistemi nasıl kurabilirim.

Geri
Yukarı