Windows 10'dan, Windows 8.1'e düşürmek

Ben gereken şeyleri hepsini ayarladım çok teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için. 😀
Hocam bende yüklüyorum o yüzden dedim bu arada ürün anahtarı yok ise şunu yapın.

Rica ederim kolay gelsin. Bir öneride daha bulunayım. Windows 8.1 SL kullanın. NTLite programı ile orijinal Windows 8.1 dosyasını düzenlemek de gerçekten çok performans sağlıyor aklınızda bulunsun.
Ben de zaten şimdi Windows 8.1 SL indirdim. NTLite göz atacağımdır kesinlikle, sağ olasın hocam 😁

Hocam bende yüklüyorum o yüzden dedim bu arada ürün anahtarı yok ise şunu yapın.
Tamamdır Hocam, eğer işe yarayacak bilgi ise deneyeceğim ama peki ürün anahtarı veriyorlardı bedava sürüm için, onlar işe yaramayabilir mi yoksa işimi görür mü?

Tamamdır eğer işe yarayacak bilgi ise deneyeceğim ama pek iürün anahtarı veriyorlardı bedava sürüm için onlar işe yaramayabilirmi yoksa işimi görür mü ?
Hocam disk seçme ekranından sonra ürün anahtarı yeri ürün anahtarı girmeden geçilmiyor ama bu yöntemi yaparsanız ürün anahtarını kurduktan sonra ister ama orayı geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı