Windows 10'dan Windows 8.1'e Geçme

Bana saydiriyorsunuz ama Degistirmek istememin bir nedeni var. Eski Notebookumda yani suanki yazdigim Notebookta Windows 7 var, gec acilsa bile o kadar memnunum ki anlatamam. Yeni aldigim bu Notebooka Windows 10 yükledim sonra Pubg emulator yükledim, Oyuna tikliyorum bir aciliyor, bir acilmiyor, Emulatoru acitik diyelim ayarlara tikliyorum o istedigim pencere bir türlü acilmiyor. Her seferinde silip yüklüyorum emulatoru. Oyundaki karakterin elindeki silah o kadar parlakki silahin üzerindeki skini göremiyorum. Performans olarak tabiki Windows 10 ama Windows 8 ve 7´de görüntü kalitesi Windows 10´dan daha iyi. Halen gecmemem gerektigini düsünüyormusunuz?
Performans windows 10 da daha mı iyi? Şuan ne dediğinizi farkında mısınız?

Windows 7 kullanıyorum ve PC 15 saniye civarında açılıyor ve windows 8.1 de performans ve drop sorunları var windows 10 da ise 60 fps aldığım yerde 2 fps alıyorum.
Bro Windows 7´yede Destek kesilecek bu yilin sonunda, onuda biliyormusun. Yoksa ben seve seve Windows 7´de kalirdim.
Bitene kadar yeni bir windows 7 gibi birşey yaparlar yoksa en çok kullanılan işletim sisteminden ne istesinler ki.

Windows'u her yükselttiğinizde performans düşüşü yaşarsınız fakat windows 7 ve XP hariç.
Win 10 dan win 7 64 bite geçin.

Neden windows 8.1 kullanıyorsun?
Windows 10'a ücretsizken geçtim. Oyun oynarken (laptop) bilgisayarla klavye bağlantısı koptu. Ne yaptıysam düzelmedi. Windows 10'un kendi ayarlarından format attırmadı, sistem geri yüklemeside yaptırmadı. Son çare olarak BIOS'a girdim ve ordan format attım. bildiğim kadarıyla Windows 10'a ürün anahtarı istemeden tekrar yükseltebilmem gerekiyordu ama bu şekilde olmadı. Ürün anahtarımı kaybetmiştim. O günden bu yana Windows 8.1'e mahkum kaldım. Korsan indirmek ya da para vermek istemedim.

Win 7 den ve win 8 den ve 8.1 den Win10 a geçilir.

Win10 dan daha alt sürüme geçmek için manyak olmak lazım.
Performans düşüşü , stabilite problemleri , driver uyumsuzluğu. Hepsini yaşarsınız.

Aklı başında olan kimse tavsiye etmez yapmaz yaptırmaz.

Üstteki arkadaşın dediği gibi linç yersiniz.

Ferrari alıp pejo motoru taktırmak gibi olur. Donanım sıkıntıları vs. vs. Anlatabildiysem ne mutlu bana.
Ya öyle, güzel söyüyorsunda alttada yazdigim gibi Windows 10 tecrübem hep kötü gecti. Pubg emulator indridim, bi aciliyor bi acilmiyor, emulator kisminda ayarlara tikliyorum o istedigim pencere bir türlü acilmiyor, silip silip kuruyorum. Windows 7´de hic böyle bir problem yasamadim. Gec acilsa bile Windows 7´nin yerini hicbiri alamaz, Görüntü bakimindada iyi, Windows 10 sadece Performans batinda iyi bana göre.

Ya öyle, güzel söyüyorsunda alttada yazdigim gibi Windows 10 tecrübem hep kötü gecti. Pubg emulator indridim, bi aciliyor bi acilmiyor, emulator kisminda ayarlara tikliyorum o istedigim pencere bir türlü acilmiyor, silip silip kuruyorum. Windows 7´de hic böyle bir problem yasamadim. Gec acilsa bile Windows 7´nin yerini hicbiri alamaz, Görüntü bakimindada iyi, Windows 10 sadece Performans batinda iyi bana göre.
Emülatörü en son ne zaman kullandınız? Aynı sorun bende de vardı. Tencent Gaming Buddy'ye gelen güncellemelerle çözüldü. Bir de ekran kartıının driverlarını aygıt yöneticisi > görüntü bağdaştırıcıları'ndan güncellemeyi dene

Bu iso dosyan buda video şimdi görmeyim seni windows 8.1 nedir ya neyse ben sinirlendim şimdi.
Sagol ama Windows 10 cok mu iyi? Hatirliyorum 3 sene öncede Windows 10 kurup silmistim, bugünde yine kurdum yine silmek istiyorum Windows 7 yavas bile olsa hic bir problem yasamadim bu güne kadar. Ben bütün Windowslari kullandim xp,7,8,8.1,10.
Emülatörü en son ne zaman kullandınız? Aynı sorun bende de vardı. Tencent Gaming Buddy'ye gelen güncellemelerle çözüldü. Bir de ekran kartıının driverlarını aygıt yöneticisi > görüntü bağdaştırıcıları'ndan güncellemeyi dene
Yeni bro daha cok yeni dün bugündür emulato problemi var, Notebook 2 gündür yeni aldim zaten Asus Rog strix g 2019, rtx 2070. Windows 10´u kurdugum gibi Visual studiodan tutta direct x, hersey yüklü suan hicbirsey eksik degil suan. Ya sorun Windows 10 yada baska birsey

Son düzenleme:
Sagol ama Windows 10 cok mu iyi? Hatirliyorum 3 sene öncede Windows 10 kurup silmistim, bugünde yine kurdum yine silmek istiyorum Windows 7 yavas bile olsa hic bir problem yasamadim bu güne kadar. Ben bütün Windowslari kullandim xp,7,8,8.1,10.

Yeni bro daha cok yeni dün bugündür emulato problemi var, Notebook 2 gündür yeni aldim zaten Asus Rog strix g 2019, rtx 2070. Windows 10´u kurdugum gibi Visual studiodan tutta direct x, hersey yüklü suan hicbirsey eksik degil suan. Ya sorun Windows 10 yada baska birsey
Windows 7'nin nesi yavaş?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı