Windows 10'dan Windows 8.1'e geçme

Windows 8.1 ISO indir.

USB hazırla: (İşlemler aynı sadece ISO dosyası farklı)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format atma:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Temiz kurulum yapmalısın, ya da önceden 8.1'den 10'a geçtiysen Ayarlar > Güncelleme Ve Kurtarma'dan yapabilirsin.

Temiz Kurulum :

Temiz kurulum yapmalısın, ya da önceden 8.1'den 10'a geçtiysen ayarlar > güncelleme ve Kurtarma'dan yapabilirsin.

Temiz kurulum:

Normalde 8.1'di ben de 10'a geçmek istedim.
Şimdi tekrar 8.1'e geçmek istiyorum.

Normal de 8.1'di bende 10'a geçmek istedim.

Windows'un ayarlarına gir, güncelleştime ve kurtarmadan Windows 8.1'e dön'ü bul ve bas.

Normalde 8.1'di ben de 10'a geçmek istedim.
Şimdi tekrar 8.1'e geçmek istiyorum.

Bu arada 8.1 çok sıkıntılı, aşırı sorun yaşayabilirsin fakat senin kararın.

Ben internete bağlanmakta sorun çektim, Ethernet bağlamak zorunda kaldım. Mesela Zoom'u kullanırken bir anda Zoom kapanıyor. Bilgisayarın kendini yeniden başlattığı zamanlar da oldu. Şimdi Windows 10'um ve rahatım :)

O sorunlar sizin halledemediğiniz sorunlar olabilir. Windows 8.1'e çamur atmaya gerek yok değil mi? ;)

Geri
Yukarı