Windows 10'dan Windows 8.1'e geçmek mantıklı mı?

Hocam Windows 8.1 kullanmanızı önermem. Artık bir virüs yuvası halinde. Biliyorsunuz ki 10 Ocak'ta genişletilmiş desteği sona erdi. Onun yerine Windows 10 LTSC 2021 kullanabilirsiniz ya da Windows 10 Home Single Language kullanabilirsiniz.

Hocam Windows 8.1 kullanmanızı önermem. Artık bir virüs yuvası halinde. Biliyorsunuz ki 10 Ocak'ta genişletilmiş desteği sona erdi. Onun yerine Windows 10 LTSC 2021 kullanabilirsiniz ya da Windows 10 Home Single Language kullanabilirsiniz.

Ne virüs yuvası hocam? Windows 8.1'i kurunca tamamen virüsle falan mı geliyor?

Windows 10 LTSC 2021 deneyeceğim teşekkür ederim

Ne virüs yuvası hocam? Windows 8.1'i kurunca tamamen virüsle falan mı geliyor?

Hayır onu demek istemedim. Bence güncel kalmalı onu demek istedim eğer kullanıcının kendi istiyorsa kullanabilir benim yaptığım sadece bir öneriydi. Eğer kullanacaksa Kaspersky kullanabilir dediğim gibi desteği sona erdi.

Hayır onu demek istemedim. Bence güncel kalmalı onu demek istedim eğer kullanıcının kendi istiyorsa kullanabilir benim yaptığım sadece bir öneriydi. Eğer kullanacaksa Kaspersky kullanabilir dediğim gibi desteği sona erdi.

Bazı uygulamaların desteği yok. İstediğin uygulamaları kullanamazsın da diyebilirdin virüs yuvası demen biraz saçma olmuş. İşletim sistemi fark etmez her işletim sisteminde crack vb. şey yüklersen sistemin virüs yuvası olur orijinal yazılım kullanırsan sistemine virüs bulaşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı