Windows 10'dan Windows 8.1'e Geri Dönmek

Baran Gürkan

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar şuan Lumia 640XL kullanılıyorum, Windows 10 insider programı içindeyim fakat son gelen güncellemeyle telefonun stabilitesi çok zarar gördü. Sürekli çökmeye, ekran kararmasına, uygulamaların geç açılmasına neden oluyor. Windows 8.1'e geri dönmek istiyorum fakat Windows Recovery Tool telefonumu görmüyor Resetlediğimde görüyor fakat telefon açıldıktan sonra hata veriyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı ya da çözümü bilen ?

Son düzenleme:
İşe yaramadı.

Telefonu yeniden başlatınca indirmeye başlıyor fakat telefon açılınca şöyle bir hata veriyor :

Ekran Alıntısı.PNG

Sorun internet bağlantısından kaynaklanıyor burada yazdığına göre. DNS kullanıyorsanız kaldırıp tekrar deneyin.

Aynı hatayı bende alıyordum usb driverden tut usb kablona kadar öce bir kontrol yap sonrada programı çalıtırınca hemen reset atma biraz bekle dwnload modunda iken bile aynı hatayı alıyorsan usb çek tak program yeniden çalıştır usb çıkar tak sonra restat at dowmload mouna gir ancak öyle çözülor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı