Windows 10'dan Windows 8.1'e nasıl dönülür?

5 aydır Windows 10 kullanıyorum herhalde 5 ay oldu diye kurtarmada önceki sürüme dönemedim.
10'u da ben kurmadım ama hocam. Bu linkten Next Next Next diyerek 8.1'i kurabilir miyim dersiniz?

Bilgisayarcı baştan kurdu hocam Windows 10'u. Format attı yani yükseltme olmadı diye biliyorum.

Hocam bilgisayarcıya yaptırdıysan ürün anahtarı kontrol yapar mısın KMS ile etkinleştirme yapıyorlar genelde. Windows 8.1 ürün anahtarın duruyor mu?
O kısım yok hocam. Peki sıfırlasam her şeyi sil desem, yine Windows 10 kursa bile yine biraz olsun hızlanır değil mi laptop.

Her şeyi sil format gibi bir şey hocam ama temiz kurulum gibi olmaz ayrıca Windows 10 kurabilir tekrar.

Hocam bilgisayarcıya yaptırdıysan ürün anahtarı kontrol yapar mısın KMS ile etkinleştirme yapıyorlar genelde. Windows 8.1 ürün anahtarın duruyor mu?

Her şeyi sil format gibi bir şey hocam ama temiz kurulum gibi olmaz ayrıca Windows 10 kurabilir tekrar.

Temiz kurulum şart değil. Windows 10 bile kursa biraz hızlansın yeter :D
nasıl kontrol edebilirim anahtarı hocam?

Burada ki yöntemler ile öğrenebilirsin hocam.

KMS kontrol için ise şu komutları CMD yazın.

Slmgr. Vbs /dli
Slmgr. Vbs /dlv

Sıfırlamak istersen şu video yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı