Windows 10'dan Windows 8'e nasıl dönülür?

pokemon_42

Picopat
Benim bilgisayarım (masaüstü) ilk aldığımda Windows 8'di. Ben de 1 yıl öncesine kadar Windows 10 yapmıştım ve şu aralar çok kasmaya başladı ve internet hızını da kastırmaya başladığını fark ettim. Ben Windows 8'e dönmek istiyorum. Ayarlar kurtarma seçeneklerinden Windows 8'e geri dönme bölümü aktif değil, nasıl geri Windows 8'e dönebilirim? Teşekkürler.

Önemli verileriniz yok ise temiz kurulum yaparak Windows 8.1'e geçebilirsiniz.

-Microsoft'un resmi sitesinden Windows 8.1 Orijinal ISO dosyasını indirin.
- Rufus programı ile ISO dosyasını USB'ye yazdırın.
- Bilgisayarı USB üzerinden Boot edin.
- Kurulum ekranında tüm diskleri biçimlendirin.

Technopat'ın bu konu ile alakalı videoları da var.

Bilgisayarının özelliklerini öğrenebilir miyim?

Ayrıca, format atmak mı istiyorsunuz, yoksa dosyaları koruyarak işletim sistemi düşürmek mi?

Bilgisayarının özelliklerini öğrenebilir miyim?

Ayrıca, format atmak mı istiyorsunuz, yoksa dosyaları koruyarak işletim sistemi düşürmek mi?

Dosyaları koruyarak işletim sistemi düşürmek istiyorum, PC özellikleri ise 4 GB RAM ve Intel HD Graphics 2 GB ekran kartı masaüstü.

Dosyaları koruyarak işletim sistemi düşürmek istiyorum, PC özellikleri ise 4 GB RAM ve Intel HD Graphics 2 GB ekran kartı masaüstü.
Dosyaları koruyarak, daha kolay yol ile işletim sistemi düşürmek için kuracağın Windows sürümünün ISO dosyasını edin. USB'ye gerek duymadan, ISO dosyasını açarak da yapabilirsin. Ben öyle yapmıştım Windows 10'dan Windows 7'ye geçerken. Flashbellek kullanarak BIOS üzerinden işletim sistemi düşülüyor mu bilmiyorum.

Dosyaları koruyarak, daha kolay yol ile işletim sistemi düşürmek için kuracağın Windows sürümünün ISO dosyasını edin. USB'ye gerek duymadan, ISO dosyasını açarak da yapabilirsin. Ben öyle yapmıştım Windows 10'dan Windows 7'ye geçerken. Flashbellek kullanarak BIOS üzerinden işletim sistemi düşülüyor mu bilmiyorum.

Dostum Microsoft'un sitesinden Windows 8 indir yazıp indirip kuruyorum değil mi?

Bu arada hangisini indireyim?

Dosya Ekleri

• download.png
    download.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı