Windows 10'u 11 görünümüne çevirme

Arkadaşlar soruma yanıt verseniz acaba format atıp Windows 11 kurmayı bende biliyorum zaten. Windows 10dan memnunum şuan sadece görünümü değiştirmek istiyorum.

Arkadaşlar soruma yanıt verseniz acaba format atıp Windows 11 kurmayı bende biliyorum zaten. Windows 10'dan memnunum şu an sadece görünümü değiştirmek istiyorum.

Temayı değiştirdiniz mi? Bende değiştirmek istiyorum ama biraz fazla program kurmak gerekiyor virüs falan bulaştırmayalım cihaza.

Temayı değiştirdiniz mi? Bende değiştirmek istiyorum ama biraz fazla program kurmak gerekiyor virüs falan bulaştırmayalım cihaza.
Bende ondan korktuğum için bıraktım arayışımı, Windows 11 biraz daha gelişince Rufus'tan sistem gereksinimlerini kaldırıp yükleyeceğim.
Siz bir şey buldunuz mu?

Son düzenleme:
Bende ondan korktuğum için bıraktım arayışımı, Windows 11 biraz daha gelişince Rufus'tan sistem gereksinimlerini kaldırıp yükleyeceğim.

Siz bir şey buldunuz mu?

1642409555946.png

Bu kadar yapabildim mouse imlecini de değiştirdim. İconlarla uğraşasım gelmedi ama YouTube'da Windows 11'in aynısını yapıyorlardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı