Windows 10'u baştan kurmak

Yer
YOZGAT
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Windows 10 Single Language kullanıcısıyım ve bilgisayarımın performansından hiçbir şekilde memnun değilim ilk başlarda böyleydi iyiydi pek bir şey değişmedi. Benim isteğim Windows 10 Home kurmak istiyorum elimde OEM bir Windows 10 key var bu keyi Windows 10 home kurarken kullanabilir miyim? Bu arada sıfırdan kurulum hakkında pek de bir şey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden bayramınız mübarek olsun.
Sistem özelliklerim
AMD A9-9420 2C+3G
AMD Radeon R5 GRAPHİCS
AMD Radeon 520
8 GB RAM
BİOS modum UEFI

Son düzenleme:
Kurulumu burdan yararlanarak yapabilirsiniz. OEM lisanslar tek kullanımlıktır daha önce kullandıysanız geçersizdir.

Bilgisayar özellik olarak düşük kaldığı için memnun değilsiniz. Şayet oldukça yetersiz donanımlar.
Ben de win10 Home kullanıyorum ve üniversitenin verdiği 1 yıllık key var fakat Education sürümü olduğu için kullanamıyorum. Benzer bir olay olduğu için büyük ihtimalle kullanamazsınız keyi.

Bilgisayar özellik olarak düşük kaldığı için memnun değilsiniz. Şayet oldukça yetersiz donanımlar.
Ben de win10 Home kullanıyorum ve üniversitenin verdiği 1 yıllık key var fakat Education sürümü olduğu için kullanamıyorum. Benzer bir olay olduğu için büyük ihtimalle kullanamazsınız keyi.

Yani Win 10 home kullanmam performans bakımından bir şey değiştirmeyecek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı