Windows 10'u CMD'den etkinleştirmenin zararı

Shaw Dickerson

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selamlar!
Ben zamanında deneme sürümü olan Windows'un süresi bitince CMD'den etkinleştirmiştim tahmin ettiğiniz programı.

Falan kullanmadım dün @184424 adlı arkadaşımızın konusunu okudum ve CMD'den etkinleştirdiğim Windows'u kaldırdım yani şu anda Windows'u etkinleştir yazısı var yakında Key alacağım ve bunun bilgisayarıma bir zararı olmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok atmadım ve atmakta istemiyorum pek
Screenshot_1.png

En sağlıklısı temiz kurulum demekten çekinmiyorum. Evet, en sağlıklı yol temiz kurulum. Benim verdiğim yöntem kısa vadede cihazı temiz yapıyor o korsan etkinleştirmeden. O attığın kodlar ile aslında KMSpico'nun yaptığı iş yapılıyor. Sunucu değişiyor 180 günlük korsan etkinleştirme başlıyor. O metni okudum gerçekten sapıtmış bazı yerlerde. KMSpico kaynak kodundan türetme mi? Daha ötesi komedi şöleni. O dosyadaki yöntem korsan yöntemdir dostum.

İnternette satılan OEM'lere daha önce de orijinaldir fakat yasal olup olmadığının tartışılır olduğunu söylemiştik. Zira OEM lisanslar donanım üreticilerine donanıma o lisansı geçirsinler diye verilenlerden.

En sağlıklısı temiz kurulum demekten çekinmiyorum. Evet, en sağlıklı yol temiz kurulum. Benim verdiğim yöntem kısa vadede cihazı temiz yapıyor o etkinleştirmeden. O kodlar ile aslında KMSpico'nun yaptığı iş yapılıyor.

Tamam en yakın format atacağım ilgilenen herkese teşekkürler

En sağlıklısı temiz kurulum demekten çekinmiyorum. Evet, en sağlıklı yol temiz kurulum. Benim verdiğim yöntem kısa vadede cihazı temiz yapıyor o korsan etkinleştirmeden. O attığın kodlar ile aslında KMSpico'nun yaptığı iş yapılıyor. Sunucu değişiyor 180 günlük korsan etkinleştirme başlıyor. O metni okudum gerçekten sapıtmış bazı yerlerde. KMSpico kaynak kodundan türetme mi? Daha ötesi komedi şöleni. O dosyadaki yöntem korsan yöntemdir dostum.

İnternette satılan OEM'lere daha önce de orijinaldir fakat yasal olup olmadığının tartışılır olduğunu söylemiştik. Zira OEM lisanslar donanım üreticilerine donanıma o lisansı geçirsinler diye verilenlerden.
Bir şey soracağım ben de Windows'u aynı şekilde etkinleştirdim ancak yaklaşık 2 senedir kullanmaktayım yani 180 günü geçmeme rağmen herhangi bir şey olmadı neden?

Yeni konular

Geri
Yukarı