Windows 10'u Etkinleştirmeden Kullanmak Mümkün Mü?

melih00

Centipat
Merhaba yeni bir bilgisayar alacağım LGS'den sonra Windows 10'a ekstra para vermek istemiyorum, flash oluşturup Windows 10'u etkinleştirmeden kullanmak mümkün mü?

Tabii ki de kullanabilirsin, Ancak birkaç özellik devre dışı kalır. Zaten bu özellikler genelde "kozmetik" özellikler oluyor. Ondan dolayı pek bir sıkıntı olmaz.

Windows 8.1'i etkinleştirmeden kullanmaktan iyidir bu arada Bilen bilir 8.1'in etkinleştirme uyarısını :D. İllallah ettim.

Sağ alttaki gıcık etkinleştir yazısına takmazsanız ve duvar kağıdı takıntınız yoksa kullanabilirsiniz. Ama internette 10 TL'ye Key var. Alıp orijinal kullanın.

Crack yapıyorlardır o zaman tabii kalkar.

Gerek yok o zaman kullanırım öyle sonuçta Win 10 için 1K vermeye değmez
Evet mümkün ama ekranında sinir bozucu bir yazıyla karşılacaksın.

O yazıyı Win 7 kullanan birisinde görmüştüm oyunlarda da çıkar mı o

Evet mümkün ama ekranında sinir bozucu bir yazıyla karşılacaksın.
Ona sinir bozucu diyorsanız gidin ve etkinleştirmeden 8.1 kullanın.
Gerek yok o zaman kullanırım öyle sonuçta Win 10 için 1K vermeye değmez

O yazıyı Win 7 kullanan birisinde görmüştüm oyunlarda da çıkar mı o
Windows 10 da oyunlarda çıkmıyor, Yani bildirim olarak. Ama sağ altta Windows'u etkinleştir diye yazar, Ama kesinlikle oyun zevkine bir şey olmaz emin ol.

Ya onlarda sahte falan oluyormuş bazıları 6 ay sonra bitiyormuş falan öyle duydum
Bazıları patlıyor ama yıllarca patlamadan kullananlar da var. İyice araştırıp hangi satıcının düzgün olduğunu bulabilirsiniz. 1 yıl gitse bile iyi. 10 TL'ye 1 yıl orijinal kullanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı