Rehber Windows 10'u HDD üzerinde hızlandırın

Hocam şifreyi kırabilirsiniz, çok özür dilerim. Otomatik onarma modunda sistem geri yükleme moduna girip System32 konumuna girin. Utilman.exe dosyasını utilman1 olarak değişin. CMD'nin adını ise utilman olarak değiştirin. Bilgisayarı açın. Oturum açma bölümünde hızlı erişim tuşuna basın. CMD açılacak. Netuser kullanıcıadınız * komutunu verin. Şifre belirleyin. Böylece şifreyi kırabilirsiniz. Daha sonra programımı açıp tüm değişiklikleri geri alın. Tekrardan özür diliyorum. Özür niteliğinde size bir GTA 5 vermek isterim.
Keşke benim bozulsaymış 😅

Hocam şifreyi kırabilirsiniz, çok özür dilerim. Otomatik onarma modunda sistem geri yükleme moduna girip System32 konumuna girin. Utilman.exe dosyasını utilman1 olarak değişin. CMD'nin adını ise utilman olarak değiştirin. Bilgisayarı açın. Oturum açma bölümünde hızlı erişim tuşuna basın. CMD açılacak. Netuser kullanıcıadınız * komutunu verin. Şifre belirleyin. Böylece şifreyi kırabilirsiniz. Daha sonra programımı açıp tüm değişiklikleri geri alın. Tekrardan özür diliyorum. Özür niteliğinde size bir GTA 5 vermek isterim.

Hocam birazdan format atacağım da bende böyle sorunlar ortaya çıkabilir mi acaba düz format atsam?

Eline sağlık fakat "Windows 10'daki gereksiz hizmetleri kapat" butonuna tıklayınca CMD açıldı ve "Failed, Sucsess" gibi bir şeyler deyip 5 saniye sonra kapandı. Normal mi?

Eline sağlık fakat "Windows 10'daki gereksiz hizmetleri kapat" butonuna tıklayınca CMD açıldı ve "failed, sucsess" gibi bir şeyler deyip 5 saniye sonra kapandı. Normal mi?

Evet hocam normal. Olası bir sıkıntıda değişiklikleri geri al butonuna tıklayın hocam.

Merhabalar, ben themarqe. Bugün sizlere Windows 10 ve Windows 7'de HDD kullanan arkadaşlarımız için bir nebze de olsa hızlandırmanız için bir program yaptım. @377619.
Özellikler:
Windows 10'da tüm gereksiz hizmetleri kapatır.
Windows 7'de tüm gereksiz hizmetleri kapatır.
Sorun çıkmasına karşın tüm işlemleri geri alma seçeneği vardır.
Açık kaynak kodludur.
"Res" klasörüne herhangi bir işlem yapmayın.
Programı çalıştırken nsudo ile başlatın ve Nsudo'yu yönetici olarak başlatın, aynen böyle:

Eki Görüntüle 854548

İyi günlerde kullanın. Sisteminizi uçurmanız dileği ile, themarqe :)

Eki Görüntüle 854549

Eki Görüntüle 854550

Eki Görüntüle 854551

Eki Görüntüle 854552

Evet çalışıyor.

Dershaneye gideceğim şimdi bu yüzden yazamadım.
Kullanan var ise deneyimlerini paylaşabilir mi?
Bilgisayarım çok eski veya yavaş olmasa da ellerine sağlık sırf emek verdiğin için buradayım.

Umarım ihtiyacı olanların işini görür. 😇 @312971.

Geri
Yukarı