Windows 10'u sıfırlama

Resul Demirci

Kilopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı1.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Bu sıfırlama işlemi pc yi 8.1'e dönderir mi? Yoksa Windows 10 olarak mı sıfırlanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlem bilgisayarı 8.1'e döndürmez. Eğer bilgisayarı sıfırlamak istiyorsan sakın burdan yapma. Çünkü ben bugün aynı işlemi yaptım ve mavi ekran hatası verdi. İnternette araştırdığımda bu sorunun kronik olduğunu gördüm. Kısacası işletim sisteminin çökmesini istemiyorsan bu işlemi yapma.

Bu işlem bilgisayarı 8.1'e döndürmez. Eğer bilgisayarı sıfırlamak istiyorsan sakın burdan yapma. Çünkü ben bugün aynı işlemi yaptım ve mavi ekran hatası verdi. İnternette araştırdığımda bu sorunun kronik olduğunu gördüm. Kısacası işletim sisteminin çökmesini istemiyorsan bu işlemi yapma.
Emin misin kronik olduğuna ? Bende böyle yapmayı planlıyordum ama ilk defa senden duydum kronik olduğunu. Kaynak gösterebilir misin bu sorunun kronik olduğuna dair ?

Bu yöntem ile ben de sıfırlamaya çalıştım ancak bilgisayar kendi kendine sürekli resetlemeye başladı. Bilgisayarı bir türlü açamadım. Cihazım Lenovo Z510 ve bu cihazda recovery tuşu var. Recovery tuşu aracılığıyla format attım. Ancak windows 8' e döndü. Windows 10 ' u nasıl geri yükleyeceğim bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı