Çözüldü Windows 10'u Windows 7'ye çevirmek mantıklı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enesatagun

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda Windows 10 var 1 GB ekran kartım 4 GB RAM var oyunlarda en dusuk ayarlarda bile az 75 cıvarı FPS veriyor Zula oynuyorum. Bir tanıdık Windows 10'dan Windows 7 geçti yaklasık 140 FPS alıyor sistemi benden kötü. Windows 10'dan Windows 7 geçmek mantıklı mı?

Çözüm
Rufus'u falan kurdum USB'yi Rufus'tan yaptın daha sonra ne yapacağım. BIOS'ta falan tam olarak ne yapacagımı bılmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Hem güvenlik açısından hem de destek bakımından Windows 7 artık iyi değil. Windows 10 kullanmak istemiyorsanız Windows 8.1 Single Language 64-bit veya oyun derdin yoksa Linux dağıtımlarına göz atabilirsin.

Ben mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Hem güvenlik açısından hem de destek bakımından Windows 7 artık iyi değil. Windows 10 kullanmak istemiyorsanız Windows 8.1 Single Language 64-bit veya oyun derdin yoksa Linux dağıtımlarına göz atabilirsin.

Oyun oynayabilmek için yapıyorum direkt forumda ki rehberden Win 8.1 yükleyeceğim sürüm falan farklı mı senin söylediğinden.

Geri
Yukarı