Windows 10'un alternatifi var mı?

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Böyle bir şey olamaz ya. Bir yandan AMD sürücü sorunlarıyla uğraş bir yandan Windows 10'un gelen güncellemeleriyle uğraş. Yok mu bu Windows 10'un alternatifi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows mimarisinin alternatifi yok. Windows 'un yeniden düzenlenmiş kullanıcı versiyonları malumunuz var. Güvenilir olmadığı için sadece var demekle yetiniyorum.
Düşük sistemler için ReactOS var. Fakat kurulum ve kullanım sancılı. Windows 10' da en stabil sürümü indirip kurup güncellemeleri benim gibi kapatıp mutlu olabilirsiniz.
Farklı platformlarda Mac OS, Gnu Linux türevleri denenebilir. Sorunlar burada daha fazladır.

Windows'un hiçbir alternatifi olamaz. Bir kere karar verip komple Linux'a geçtim ve cidden saçmalık. En ufak şeyde sorunlar çıkıyor ve sürekli kod istiyor her şeye. Kesinlikle kişisel kullanım için uygun olan Windows dışında bir geniş yelpazeli mimari yok. Mac'de limitli sayılır Windows'a göre. Tabii ki bunlar benim düşüncem. Unutulmamalı ki en güncel sürücü, program ve oyun desteği Windows'da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı