Windows 10'un kötülükleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"dönekseniz" adabını takın !.Sistemin madem yeterli özellikle ss li bir şekilde iletirsin görüş verilir.Ayrıca aliexpress ne alaka ?

Dostum adamın profiline girince; Doğum Günü13 Haziran 2004 (Yaş: 14) yazdığını gördükten sonra konuyu takibi bıraktım boş konuşucak sabrımızı taşırıp birşey felan diyip ban yiyeceğiz hiç gereği yok.
Yaşa göre hareket ettikden sonra diğer şeylere ne gerek var ki? Tamamdır arkadaşlar çok teşekkürler. Tartışma dedik gene dört bi yandan, neyse. Sizsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşa göre hareket ettikden sonra diğer şeylere ne gerek var ki. Tamamdır arkadaşlar çok teşekkürler tartışma dedik gene 4 bi yandan , neyse , sizsiniz.
Yaş ile alakası yok adabınla konuşmayıp abin hatta baban yaşındaki kişilere artislik yapıp ahkâm kesiyorsun. Sistem özelliklerini ciddi anlamda merak ettim bu arada.

Eski bilgisayarlar için bu tarz durumlar söz konusu. Lütfen sistem özelliklerinizi konuya ekleyin işlemciniz büyük ihtimal eski nesil bir işlemci ailesine ait. Güncel üst seviye veya orta halli veyahut düşük ama yeni model donanımlar ile bu tarz problemler yaşamazsınız.
Kaldı ki SSD dahi yok sizde 1903 sürümü için SSD kullanılmalı diye Recep bey bir makalesinde belirtmişti.
Windows 10 1809 kullanıyorum sistemim 9 senelik gayet memnunum şimdi 1903 sürümü tehlike mi arz ediyor benim için o kadar bekledim :D

Bende konuyu buna bağlayacaktım ama arkadaşlar Windows'dan sponsorluk aldıkları için beni bir türlü anlamaya vs. çalışmayıp diğerlerini gözardı ettiler. Arkadaşım Windows 10'da 2014 - 2015 cihazlar için yer yok. Bu kadar ne kadar kastınız farkındasınız. Hepinizin sistemi iyi diğerleri ne yapacak? Azıcık düşünce lütfen. Halada çevremde kaç tane var farkında mısınız? Sistemi normal olup da Windows 10'da sıkıntı çeken? Dersiniz kardeşim böyle böyle olabilir ama direk böyle denmemeli. Tatlı tartışmaları severim. Bodoslama girilen değil. Üstüne bir de yaşımla alakalı laf yedim :D Harika. Aynı tartışmayı 2-3 yıl önce bir kaç forumda daha yapmıştım ve ben şahsen Windows 10'un benim için olmadığını, benim gibi olanlarında Windows 10'dan uzak durması gerektiğini söylemiştim. Tabi ünlü biri olsam tatlı girerdiniz sohbete ya da tartışmaya, neyse arkadaşlar teşekkürler.

Hocam sizi anlamaya çalışıyorum ama üslubunuz iyi değil. Biraz daha dikkatli ve sabırlı olmağa çalışın.
Win 7 halen bence de iyi performans veriyor ama ben Win 10`nun kötü olduğunu düşünmüyorum. Sadece eski sistemlerde Win 7 kullanılırsa iyi olur. Çünkü, Win 7'de ek, gereksiz programlar çalışmıyor. Halen de sistem de CPU kullanımı az oluyor.

Hocam sizi anlamaya çalışıyorum ama üslubunuz iyi değil. Biraz daha dikkatli ve sabırlı olmağa çalışın.
Win 7 halen bence de iyi performans veriyor ama ben Win 10`nun kötü olduğunu düşünmüyorum. Sadece eski sistemlerde Win 7 kullanılırsa iyi olur. Çünkü, Win 7 de ek, gereksiz programlar çalışmıyor.Halen de sistem de CPU kullanımı az oluyor.
Haklısın
Arkadaşlar konu kilitlenirse güzel olur yahu, farkındayım biraz kin kustum başta, hepinizden özür diliyorum rahatsızlık verdiğim için, Merak etmeyin Windows 10 1703 gibi sürümleri kullanmışlığım var ve tasarım olarak harbi güzeller. Sadece oyun konusunda ve sistemi kötü olanlar için değinmek istedim. Birazda yanlış değindim sadece,
Saygılar.

Bilgisayarın eski ve SSD yoksa bu durumlar normal.

Windows 10'da sesler cızırtı verdiği için ve çözemediğimden dolayı Windows 7'ye geçtim, kafam rahat. Sadece güvenliksiz ondan endişe duyuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı