Çözüldü Windows 10'un orijinal bir şekilde etkinleştirildiği nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gravax06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Dün bilgisayarı Windows 8.1 sürümüne düşürürken bozdum ve bugün format attırdım bilgisayarcıya. Ancak lisansı crack ile yapmış. Ben de internetten "slmgr /upk ve slmgr /cpky" CMD kodlarını buldum ve lisansları sildim. Sonra "wmic path softwarelicensingservice GET OA3xOriginalProductKey" CMD kodu ile ürün anahtarımı buldum, etkinleştirme bölümüne girdim ve etkinleştirildi. Etkinleştirme bölümünde "Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi." yazıyor. CMD'ye "slmgr /xpr" bu kodu yazdığımda "Makine kalıcı olarak etkinleştirildi." yazıyor. Sizce etkinleştirilmiş midir? Ayrıca bilgisayarcı Windows'u CMD ile etkinleştirmiş, herhangi bir program kullanmamış.

Çözüm
Geceleyin AutoKms virüsünü Windows'un kendi virüs programı ile kaldırdım arkadaşlar.
Virüs programlarının bulamadığı şeyi Windows Defender buldu ve kaldırdı.
Ekran görüntüsü 2021-06-21 144922.png

Güzel. Aynı KMS server'ı ben de kullanacağım bakalım bende ne yazacak feda olsun.

Ekran görüntüsü 2021-06-21 145034.png

Bu KMS olduğunun kanıtı galiba kusura bakmayın yanlış bilgi vermişim.
Güzel. Aynı KMS server'ı ben de kullanacağım bakalım bende ne yazacak feda olsun.
Hangi siteden indirdiğimi hatırlamıyorum ama dosyalarını atabilirim.

http://
Hocam başınıza yok yere iş açmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı