Windows 10X nasıl olur?

Bir PC kullanıcısı için ergonomik gözükmüyor.

Zaten Microsoft'un hedefi Windows 10'u sürekli güncel tutmak. Çıkarmalarına gerek yok gibi. 2015'ten 2021'e kadar Windows 10 mükemmel değişti.

Evet, dertli oluyor ama insan yeni bir Windows istiyor be. Bu 10X zaten PC'ye yönelik olmadığından çok takmıyorum. Windows 10 için XP, 95 arayüzü sunsalar o bile yeter.

ChromeOS gibi bir şey olmuş. Windows 10 S de sanırım bu amaçla çıkmıştı ama tutmadı. Keşke şu Microsoft tekelleşmesi bir an önce sona erse de rekabetçi ve güzel işletim sistemleri görebilsek.

Evet, dertli oluyor ama insan yeni bir Windows istiyor be. Bu 10X zaten PC'ye yönelik olmadığından çok takmıyorum. Windows 10 için XP, 95 arayüzü sunsalar o bile yeter.
Aynen ama işte microsoft yapar mı yeni bir işletim sistemi yaratması için 2 sebep 1. zaten insan win 10 dan sıkıldı böyle yeni bir işletim sistemi istiyor 2. ise bu eski sistemli insanlar napacak kaldılar win 7 de aynen benim gibi ve bir çok eksisi var win 10 un bir an önce yeni bi işletim sistemi yaratması gerekiyor ama bu microsft böyle devam ederse zaten windows tan sıkılmaya başlar çünkü hep aynı işletim sistemleri insan sıkılmaya başlıyo bu yüzden
Zaten windows un tutulma sebepleri oyun konusunda zaten herkes windows a bağlı ve uygulama destekleri hep windows ta ama tasarım olarak mac os daha iyi ama illede bir MacBook olman lazım oda zaten baya pahalı ve windows a mac os kuramassın ztn
İnşallah tablet ler için değildir çünkü bu Microsoft bir pc markası ne işi var tablet işletim sistemiyle he ille de kurcaksa gelsin ayrı bir işletim sistemi çıkarsın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı