Çözüldü Windows 11 22000.194 kullananlara 5 Ekim'de güncelleme gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
5 Ekim'de yine 22000.194 yapısını mı kullanacağız yoksa yeni bir yapı mı gelecek?

Çözüm
12 Ekim'de 22000.252 yapısının gelebileceğine dair sızıntılar gördüm.
Yeni yapı gelecektir. Çünkü bu sürüm tam sürüm olacak gibi bir sürüm değil, saçma sapan bir sürü hata devam etmekte. 22000.252 yapısı gelecek.
Windows Update ile tek bir güncellemeye bakar bu sürümün kurulması. "22000" kısmında değişiklik olmayacaktır. Olmadığı için de kolaylıkla kurulacaktır.

5 Ekim sonrası Windows 11'e, tıpkı şu anda Windows 10'a her hafta geldiği gibi güncelleme gelecek tabii. Senede bir büyük güncellemeler de olacak. (Bu güncellemeler, şu anda birçok kişinin kurup kullanmaya başladığı Release Preview ISO'ya da gelecek.)

Seneye gelecek güncellemeyle şu anda Dev kanalında test edilen birçok özellik nihai sürüme eklenecektir.
Yeni yapı gelecektir. Çünkü bu sürüm tam sürüm olacak gibi bir sürüm değil, saçma sapan bir sürü hata devam etmekte. 22000.252 yapısı gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 Ekim'de 22000.252 yapısının gelebileceğine dair sızıntılar gördüm.
Windows Update ile tek bir güncellemeye bakar bu sürümün kurulması. "22000" kısmında değişiklik olmayacaktır. Olmadığı için de kolaylıkla kurulacaktır.

5 Ekim sonrası Windows 11'e, tıpkı şu anda Windows 10'a her hafta geldiği gibi güncelleme gelecek tabii. Senede bir büyük güncellemeler de olacak. (Bu güncellemeler, şu anda birçok kişinin kurup kullanmaya başladığı Release Preview ISO'ya da gelecek.)

Seneye gelecek güncellemeyle şu anda Dev kanalında test edilen birçok özellik nihai sürüme eklenecektir.

Çözüm
Şimdi ben Insider betaya katılıp bu sürümü yüklesem, yükledikten sonra beta üyeliğni kapatsam gelen güncelleme ile stabil sürüme geçmiş olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı