Windows 11 22H2 çıkış tarihi netleşiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürü onizleme kanalında mevcut ISO dosyası ile format atabilirsiniz ben hatayla karşılaşmadım ancak sistemden sisteme fark gösterebilir.

Eğer ki indirmek isterseniz 22621 olanı indirmeniz gerekmekte.
Ben her zaman onaylanıp test edilmiş halini seçiyorum ya. Şimdi formattan sonra tonlarca oyun, fotoğraf, program yükleyeceğim için bi sıkıntı çıkar falan tekrardan çöp olmasın.

O hata Windows 11 ile alakalı değil. 10'da da vardı. AMD sürücülerini hep eski kuruyor. Adamlara feedback ver ama doğru düzgün bir şey için ver. Adamlar sadelik için böyle yapıyorlar. Başlata tıkla bul aradığını. Neden ben görev çubuğuna sağ tıklayınca karşıma zibilyon tane seçenek çıksın? Ayrıca Windows'un Vista'dan beri alt yapısı aynı. Övülecek bir hali kalmadı. O kadar cahil değiliz. İnsanları yargılarken 2 kere düşün.

Ben NVIDIA kullanıyorum. 6 ay boyunca 11 kullandım. Windows fanboyluğundan başka bir şey yapmıyorsun. Al o çok sevdiğin Windows aleminin gerçek yüzü. Feedback'im bu: 40 yıllık altyapıyı değiştir ve makyaj yapacaksan düzgün yap. Windows övmenin de bir anlamı yok! Ayrıca macOS destekleyen sistemin varsa daha fazla stabil olur az araştırms yap görürsün. Saçma gereksiz uygulamarıyla kağıtga 4 GB RAM tüketen aslında 6 GB RAM tüketen Windows 11'i savunmayın bana. Windows alemiymiş 😂.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Neden sana fanboy diyor ki şu an en stabil kullanabileceğin işletim sistemlerinin hepsi Windows zaten şu an macOS Catalina falan kurmaya kalksa stabıl çalışacağını sanmıyorum.

En stabili Windows falan değil. macOS bile daha stabil zaten. Sistemin macOS destekliyorsa çok daha rhata olursun. Windows kullanmamın sebebi zaten program uyumluluğu.

Windows 10'da da var bu durum. 11'le alakası yok.
Örnek bir konu.
Bana 11'de oldu hocam 10'da değil. Yeniden başlatma, kapatma, uyku modu menüsünde bug oluyordu arada bir 2 kere tıklamak zorunda kalıyorum. 10'a döndüm zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben NVIDIA kullanıyorum. 6 ay boyunca 11 kullandım. Windows fanboyluğundan başka bir şey yapmıyorsun. Al o çok sevdiğin Windows aleminin gerçek yüzü. Feedback'im bu: 40 yıllık altyapıyı değiştir ve makyaj yapacaksan düzgün yap. Windows övmenin de bir anlamı yok! Ayrıca macOS destekleyen sistemin varsa daha fazla stabil olur az araştırms yap görürsün. Saçma gereksiz uygulamarıyla kağıtga 4 GB RAM tüketen aslında 6 GB RAM tüketen Windows 11'i savunmayın bana. Windows alemiymiş 😂.

En stabili Windows falan değil. macOS bile daha stabil zaten. Sistemin macOS destekliyorsa çok daha rhata olursun. Windows kullanmamın sebebi zaten program uyumluluğu.

Bana 11'de oldu hocam 10'da değil. Yeniden başlatma, kapatma, uyku modu menüsünde bug oluyordu arada bir 2 kere tıklamak zorunda kalıyorum. 10'a döndüm zaten.

Windows'u övdüğümü kim söyledi sana? Windows altyapısının Vista'dan beri aynı olduğunu bilmeyen mi kaldı. Senin grafik kartını nereden bilebilirim ben? Ben AMD kullanıyorum ve senin bahsettiğin sorun Windows 10'da da vardı. Ayrıca Windows 11'in fazla RAM tüketmesi uygulamalardan değil RAM'i arkada depolamasıdan kaynaklanıyor diye biliyorum. Ben Windows kullanmaktan gayet mutluyum senin önerilerin ile macOS kuracak kadar cahil değilim merak etme. Madem çok istiyorsun git kendin geç macOS kullan. En azından derdini Apple kullanıcıları dinler biz değil. Ufacık hatalar yüzünden daha yeni çıkmış sistemi kötülüyorsunuz ya. Daha sistem 1. büyük güncellemesini almadı. Windows 10 ilk çıktığında nasıldı da şimdi savunur oldunuz? Her işletim sistemi oturmak için zaman ister. Siz burada bize vızır vızır laf edeceğinize sorunu Microsoft geri bildirim merkezine iletin. Belki dinlerler de hatayı düzeltirler. Ayrıca bana ikide bir saçma sapan "fanboy" gibi kelimeler kullanma burada hepimiz birbirimize saygılı olmak zorundayız.

Windows'u övdüğümü kim söyledi sana? Windows altyapısının Vista'dan beri aynı olduğunu bilmeyen mi kaldı. Senin grafik kartını nereden bilebilirim ben? Ben AMD kullanıyorum ve senin bahsettiğin sorun Windows 10'da da vardı. Ayrıca Windows 11'in fazla RAM tüketmesi uygulamalardan değil RAM'i arkada depolamasıdan kaynaklanıyor diye biliyorum. Ben Windows kullanmaktan gayet mutluyum senin önerilerin ile macOS kuracak kadar cahil değilim merak etme. Madem çok istiyorsun git kendin geç macOS kullan. En azından derdini Apple kullanıcıları dinler biz değil. Ufacık hatalar yüzünden daha yeni çıkmış sistemi kötülüyorsunuz ya. Daha sistem 1.büyük güncellemesini almadı. Windows 10 ilk çıktığında nasıldı da şimdi savunur oldunuz? Her işletim sistemi oturmak için zaman ister. Siz burada bize vızır vızır laf edeceğinize sorunu Microsoft geri bildirim merkezine iletin. Belki dinlerler de hatayı düzeltirler. Ayrıca bana ikide bir saçma sapan "fanboy" gibi kelimeler kullanma burada hepimiz birbirimize saygılı olmak zorundayız. Ayrıca bana ders vereceğine önce gidip Türkçe yazma dersi alsan iyi olacak. Malum yazın çok iç açıcı değil.

@489798 hocam şu @Galaxes denilen arkadaş ile biraz ilgilenir misiniz? Sadece birkaç şeyde ona katılmadığımı söylediğim için burada fanboy ve cahil olarak gösteriliyorum. Biraz daha devam ederse kötü bir şey olacak diye korkuyorum. Biraz siz ilgilenin lütfen.

Eğer azıcık araştırma yapsaydın Windows'un en stabil işletim sistemi olmadığını bilirdin. Sana attığım videoları izlememen o kadar belli ki. Türkçemde bir sorun yok telefon klavyesi ile hata yapabilirim seni ilgilendirmez. Feedback'ler ne zaman işe yaramış söyle bakalım? Başka kaynaklardan ISO indirmeyi yazan Microsoft'u savunuyorsun. . Azıcık cahil olmasaydın Mac'in ve Linux'un(genel dağıtımlar) Windows'tan daha stabil olduğunu bilirdin.

@Linux Aliskanligi arkadaş bana en stabilinin Windows olduğunu ima ediyor ve macOS önermek cahillikmiş diyor 😂. Oyun ve program desteği Windows kadar geniş olsa Linux kurmuştum zaten. Arkada 6 GB RAM tüketen bir işletim sistemini daha fazla savunma.

Hele hele makyajını düzgün yapamamış Microsoft'un Windows 11'de 7'den 8'den 10'dan hatta Vista ve XP'den remnantlarını bıraktığını savunma bana. Saçma konuşacağına videoları izle sonra gel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı