Windows 11 22H2 Güncellemesi 2022 Yazında Sunulabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
windows-11-22h2-1727x1080.jpeg

2021 yılının en önemli olaylarından biri de Microsoft’un Windows 11 işletim sistemini piyasaya sürmesiydi. Windows 11 Ekim ayında çıkış yapmıştı ve kademeli olarak kullanıcılara dağıtılmaya devam ediyor. Öte yandan hata düzeltmeleri konusunda sıkı çalışan Microsoft, gelecek yılın yazına kadar geniş kullanılabilirlik durumuna ulaşmayı planlıyor. İşletim sisteminin yayılmasıyla birlikte şirket ayrıca ilk özellik güncellemesini sunmaya hazır […]

Devamı: Windows 11 22H2 Güncellemesi 2022 Yazında Sunulabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben Windows 11 kullanıyorum Windows 10 ile arasında öyle devasa bir fark yok hatta bana Windows 10'un arayüzü falan daha güzel geliyor. Görev çubuğuna sağ tıklayıp Görev Yöneticisi'ni açabiliyordum onu kaldırmaları çok saçma olmuş. Bir de sağ tıkladığınız zaman dosya gezgininde herhangi bir yere diğer seçenekleri göster demeniz gerekiyor o tarz ufak saçmalıkları var Windows 11'in onun haricinde güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev Çubuğu'na sağ tıklamak yerine Windows logosuna sağ tıklayabilirsiniz, orada da mevcut.

Doğru onu da biliyorum fakat ben hep Görev Yöneticisi'nin görev çubuğuna sağ tıklayarak açardım öyle alışmışım daha kolay geliyordu bana ama çok da sorun değil yani sırf bu yüzden Windows 11'i kötüleyecek değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 Geliştirici kanalında donma sorunu var bende malesef, sanırım laptoplar için çok verimli değil.

Geri
Yukarı