Windows 11 22H2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

420645

Hectopat
Dün akşamdan beri 22H2 sürümünü kullanıyorum ve oldukça hızlı görünüyor. Günlük kullanımda bazı rahatsız eden sorunları çözülmüş.
Şu ana kadar bug görmedim. Ayrıca dizüstü bilgisayarım ilginç bir şekilde daha soğuk çalışmaya başladı. Sizlerde durum nasıl memnun musunuz, herhangi bug ile karşılaştınız mı?

Bazı sorunlar çözülmüş ama yerine yenileri eklenmiş. Daha detaylı inceleme fırsatım olmadı fakat yeni Görev Yöneticisi'ni açarken saliselik CMD ekranının gözükmesi çok sinir bozucu.

Kaybedecek bir şeyiniz yoksa, sıfırdan kurulum hem hızlı, hem de iyidir.
Hocam temiz kurulum hep iyi değildir. Dünden beri bunu yazıyorum. Bir sorun yoksa her sürüm yükseltmesinde temiz kurulum yapmayın. Yükseltme sonrası kalıntı temizlerseniz zaten Windows stabiliteyi korur. Temiz kurulum sorunlar varsa işe yarar. Boşuna temiz kurulum yapılınca bile sorun çıkabiliyor.

Bazı sorunlar çözülmüş ama yerine yenileri eklenmiş. Daha detaylı inceleme fırsatım olmadı fakat yeni Görev Yöneticisi'ni açarken saliselik CMD ekranının gözükmesi çok sinir bozucu.
Cmd ekranının görev yöneticisi açılırken gözükmesi biraz garip. Belki sizin bilgisayarda bir şey vardır? Virüs taraması falan yaptınız mı hiç?

Hocam temiz kurulum hep iyi değildir. Dünden beri bunu yazıyorum. Bir sorun yoksa her sürüm yükseltmesinde temiz kurulum yapmayın. Yükseltme sonrası kalıntı temizlerseniz zaten Windows stabiliteyi korur. Temiz kurulum sorunlar varsa işe yarar. Boşuna temiz kurulum yapılınca bile sorun çıkabiliyor.

Cmd ekranının görev yöneticisi açılırken gözükmesi biraz garip. Belki sizin bilgisayarda bir şey vardır? Virüs taraması falan yaptınız mı hiç?
Hayır, tamamen temiz kurulum. CMD ekranı olduğundan bile emin değilim. Daha harici ekran kartı sürücüsünü yüklemedim belki bu yüzden olabilir.
52.png

Görev yöneticisini açarken 1 saniye bile sürmeyen siyah bir ekran geliyor ve csgo nun açılması uzun sürüyor. Bunların dışında bir sorunla karşılaşmadım ama şu anlık memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı