Windows 11 22H2 KB5027303 güncellemesi yayınlandı

Kardeşim her bilgisayarda aynı olmaz donanım farkı var sende sorun olmasa da başkasında sorun olabiliyor.

Hocam benim sistem onun sisteminden düşük APU bir sisteme sahibim ve İşlemci Windows 11'in destekleyen işlemciler listesinde yok resmi olarak desteklemiyor olarak gözüküyor. Ama dediğiniz gibi Windows 11 her sistem de farklı tavırlar sergiliyor.

Her hafta bir Android desteği haberi geliyor ama ne hikmetse bir ben alamadım heralde. Ne oldu kardeşim nerde bu Android ya? Yani ille hile hurda mı yapmamız lazım bunu yüklemek için...

Hocam o internet logosunu yerini nasıl değiştirdiniz normalde Windows 11 de tümleşik.

Nasıl yani bende de yeri aynı

1688321670856.png

Hocam arka plan paylaşır mısınız?

Şu an evde değilim eve geçince atarım Bu tarz bir sürü duvar kâğıdım var ama internetim kötü olduğu için upload etmek sıkıntı linkleride hatırlamıyorum maalesef.

@yesnt Sevebileceğinizi düşündüğüm duvar kağıtlarını ekledim. (Kişileştirme > Renkler > Başlık çubuklarıda ve pencere kenarlıklarında vurgu rengi gösteri duvar kağıdı rengine göre ayarlarsanız çok hoş oluyor bence)

Şu an evde değilim eve geçince atarım Bu tarz bir sürü duvar kâğıdım var ama internetim kötü olduğu için upload etmek sıkıntı linkleride hatırlamıyorum maalesef.

@yesnt Sevebileceğinizi düşündüğüm duvar kağıtlarını ekledim. (Kişileştirme > Renkler > Başlık çubuklarıda ve pencere kenarlıklarında vurgu rengi gösteri duvar kağıdı rengine göre ayarlarsanız çok hoş oluyor bence)

Kalite baya düşüyormuş onu fark ettim linklerini bulursam atıcam.

@yesnt Sevebileceğinizi düşündüğüm duvar kâğıtlarını ekledim. (Kişileştirme > Renkler > Başlık çubukları da ve pencere kenarlıklarında vurgu rengi gösteri duvar kâğıdı rengine göre ayarlarsanız çok hoş oluyor bence)

Kalite bayağı düşüyormuş onu fark ettim linklerini bulursam atacağım.

3.70 MB olan resim 500 KB oluyor:/

@yesnt hocam duvar kağıtlarının isimleini Google de aratırsanız 4kwallpapers sitesinde mevcut bende oradan indirmiştim.

Dosya Ekleri

• Art and Water.png
    Art and Water.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 32
  • City and Night Lake Landscape.jpg
    City and Night Lake Landscape.jpg
    153,6 KB · Görüntüleme: 28
  • Futuristic World.png
    Futuristic World.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 29
  • Lakeside Evening Deer Minimal.png
    Lakeside Evening Deer Minimal.png
    577,2 KB · Görüntüleme: 29
  • Lakeside Pink Sky Minimal Gradient.png
    Lakeside Pink Sky Minimal Gradient.png
    535,1 KB · Görüntüleme: 39
  • Lakeside Sunrise Early Minimal Gradient.png
    Lakeside Sunrise Early Minimal Gradient.png
    739,8 KB · Görüntüleme: 35
  • Pink Sky Train Landscape.png
    Pink Sky Train Landscape.png
    897 KB · Görüntüleme: 34
  • Room Cityscape  Plants.png
    Room Cityscape Plants.png
    242 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

@yesnt hocam duvar kağıtlarının isimleini Google de aratırsanız 4kwallpapers sitesinde mevcut bende oradan indirmiştim.
Hepsi de birbirinden güzel teşekkürler. En sondakini aldım.

Hepsi de birbirinden güzel teşekkürler. En sondakini aldım.

Evet o da 4kwallpapers sitesinden almıştım çok güzel duvar kâğıtları mevcut. Minimalist duvar kâğıtları için 4kwallpapers ve wallspic sitesini öneririm.

Geri
Yukarı