Windows 11 22H2 kurulmalı mı?

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
@OnePC kanka öncelikle Windows 11'den Windows 10'a geri dönenlerdenım ben de acele etme o konuda sabret biraz daha. Bir de ben de uzun zamandır BlueStacks kullandım dediğin gibi sorunlar çıkmaya başladı hala da var ama kullanmıyorum ıstedıgım oyunları acmıyor ve optimizasyon sorunları var. MEmu, Now, MSI App(BlueStacks) destekli zaten hepsini denedim ve begenmedım şu an ld Player kullanıyorum ve tavsıye ederım sorun çıkmadı şu ana kadar. BlueStacks'te açamadığım oyunları açabiliyorum.
BlueStacks'de yaşadığım sorunlar şunlar zaten hocam ;

- Nedense görüntü kalitesi 480p'ymiş gibi görünüyor.

- Uygulamanın her tarafında W, S, Shift gibi tuş isimleri yazıyor. Biliyorum oyun için kullanacağımız tuşlar ama her ekranda yazması saçmalık.

- Beni hep oyundan atıyor. Biraz da takılmalar oluyor. Eğer bu sorunlar Windows 11'de yoksa şu anda Windows 11 Kurarım hocam. Emulatör kullanmak istemiyorum çünkü.

BlueStacks'de yaşadığım sorunlar şunlar zaten hocam;

- Nedense görüntü kalitesi 480p'ymiş gibi görünüyor.

- Uygulamanın her tarafında W, S, Shift gibi tuş isimleri yazıyor. Biliyorum oyun için kullanacağımız tuşlar ama her ekranda yazması saçmalık.

- Beni hep oyundan atıyor. Biraz da takılmalar oluyor. Eğer bu sorunlar Windows 11'de yoksa şu anda Windows 11 kurarım hocam. Emulatör kullanmak istemiyorum çünkü.

Ayarlardan görüntü kalitesini yukseltebılırsın. Bir de ekranda yazan tuş isimlerini kaldırmak için de sağdaki menülerden klavye simgesine tıklayıp oradan ekran kontrolleri kapatabılırsın.

Ben yükseltme ile geçtim sonra Windows 10'a döndüm. Bence aynı ama Windows 10'nun arayüzü daha basit.

Bence 11 daha stabil ve daha basit görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı