Windows 11 22H2 RTM oldu mu?

alp15eren

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bazı kaynaklar 22h2'nin 20 Mayıs veya 24 Mayıs'ta RTM olarak imzalanacağını söylüyordu. 22H2 sürümü şu an RTM mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft bağlantısını indirdikten sonra yükselt seçeneği yapacağım Recep Baltaşın dosyasını klasöre attıktan sonra değil mi?
Bu videoyu izleyin isodaki bütün dosyaları kopyalayın ve yeni bir klasör oluşturun ondan sonra sources klasörüne appraiserres.dll dosyasını atın ve setuptan yükseltmeye başlayın
Bu videoyu izleyin ISO'daki bütün dosyaları kopyalayın ve yeni bir klasör oluşturun ondan sonra sources klasörüne appraiserres.dll dosyasını atın ve setuptan yükseltmeye başlayın.

Öncelikle Insider'in sitesine gidip ISO'yu indirin.

Aslında kalkarsa çok iyi olur. Çünkü: Windows 10'un desteği bittikten sonra kullanıcı güncelleştirme almak ve korunmak için Windows 11'e geçecek bazıları. Ama bilgisayarları kötü ise mecburen baypass kullananlar olacak veya kullanmadan geçmek isteyenler olacak. İleri ki zamanda tepki alırsa Microsoft kaldırabilir belki.
Windows 10 ilk geldiğinde de aslında kimse fark etmemişti ama TPM 1.2 gerekiyordu bitlocker için. Sonra o özelliği sadece bitlocker kullanmak isteyen işletmelere zorunlu kıldılar. Aynı şey yine olacaktır.

Download Windows Insider Preview ISO buradan degilmi.

Klasör acmamizin sebebi ISO'ya dosya atılamiyor.

Evet oradan indiriyorum. Uygulamaları ve ayarları koru seçtikten sonra güncellemenin yüklenmesi ne kadar sürüyor?
Windows 10 ilk geldiğinde de aslında kimse fark etmemişti ama TPM 1.2 gerekiyordu BitLocker için. Sonra o özelliği sadece BitLocker kullanmak isteyen işletmelere zorunlu kıldılar. Aynı şey yine olacaktır.

Bende fark etmemişim gerçi Windows 10'u ilk çıktığı gibi yüklemedim ondan olabilir belki de.

Evet oradan indiriyorum. Uygulamaları ve ayarları koru seçtikten sonra güncellemenin yüklenmesi ne kadar sürüyor?

Bende fark etmemişim gerçi Windows 10'u ilk çıktığı gibi yüklemedim ondan olabilir belki de.

1 saat sürebilir sistemden sisteme fark gösteriyor.
1 saat sürebilir sistemden sisteme fark gösteriyor.

ISO'daki dosyaların hepsini seçip kopyalayın ve klasöre atacaksınız unutmayın en önemli nokta.

Geri
Yukarı