Windows 11 22H2 sürümünü beğendiniz mi?

egemen5689

Attopat
Daha fazla  
Selam bildiğiniz üzere Windows 11'in 22H2 sürümü yayınlandı. Siz bu sürümden memnun musunuz?(optimizasyon, oyunlardaki FPS değerleri vb). Sizce Windows 10 kullanan biri bu sürümle beraber Windows 11'e geçmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
qBittorrent'deki tik işaretleri ve kutuları çarpılmış şekilde duruyor onun dışında bir sıkıntı yaşamadım. Sürükle bırak sonrası en beklediğim özellik olan dosya gezginindeki sekmeler yok ama en azından sürükle bırak çalışıyor.

Bir de Windows Update olması gerektiğinden çok daha uzun sürdü benden kaynaklı mı bilmiyorum ama önceden o kadar da uzun sürmüyordu.

2 ay öncesine kadar beta kanalda kullanıyordum. Denetim Masası bozulduktan sonra 21h2'ye döndüm. Şimdi tekrar temiz kurulum ile geçmeme rağmen görev çubuğu titremesi ve görev çubuğunda ki Ağ/Ses ikonlarına tıkladığımda geç tepki vermesi can sıkıyor.

Ben yaptığım testlerde %0.1 FPS de sorun yaşadım 10 sorunsuz oynadığım oyun. Windows 11'de %0.1 de 16'lara kadar çakıldı arada küçük drop veriyor. Çok sıkıntı bir durum. 10'a geri döndüm hiçbir sorun yok %0.1 45'in altına inmiyor o derece fark.

Ayrıca sistem genelinde animasyonlar pencere açılış kapanışları, menüler, başlat menüsü tepkimeler ağır ve animasyonlar sorunlu gibi. 10 da menüler çok daha akıcı. Destekleyen sistem de bunların yaşanması saçmalık. Ki her şey güncel ve doğru olduğu halde. Eksik bir şey yok.

Geri 10'a döndüm artık başka bir büyük güncelleme gelmedikçe denemem 11'i artık stress her şeyi tekrar kurmak vs uğraşmak istemiyorum zamana yazık. 10 oldukça stabil ve sorunsuz. Boşuna keyfimi kaçırmaya gerek yok

İsteyen geçsin denesin. Beğenmeyen dönsün. Zaten 10'a olan destek uzatılacağı konuşuluyor. Ki bence bunun sebebi hele ki şu ara bu haberin gelmesi bence 11 de hala oturtamadıkları problemler. Demek ki uzayacağı benziyor. O nedenle insanlar 11'e geçiyor sonra 10'a geri dönüyor. Ellerinde raporlar vardır inceliyorlardır.

Yükleyemedim ki. 3 Gündür bekliyorum ama hâlâ gelmedi.
Bana da gelmedi nedense :(

Ben yaptığım testlerde %0.1 FPS de sorun yaşadım 10 sorunsuz oynadığım oyun. Windows 11'de %0.1 de 16'lara kadar çakıldı arada küçük drop veriyor. Çok sıkıntı bir durum. 10'a geri döndüm hiçbir sorun yok %0.1 45'in altına inmiyor o derece fark.

Ayrıca sistem genelinde animasyonlar pencere açılış kapanışları, menüler, başlat menüsü tepkimeler ağır ve animasyonlar sorunlu gibi. 10 da menüler çok daha akıcı. Destekleyen sistem de bunların yaşanması saçmalık. Ki her şey güncel ve doğru olduğu halde. Eksik bir şey yok.

Geri 10'a döndüm artık başka bir büyük güncelleme gelmedikçe denemem 11'i artık stress her şeyi tekrar kurmak vs uğraşmak istemiyorum zamana yazık. 10 oldukça stabil ve sorunsuz. Boşuna keyfimi kaçırmaya gerek yok

İsteyen geçsin denesin. Beğenmeyen dönsün. Zaten 10'a olan destek uzatılacağı konuşuluyor. Ki bence bunun sebebi hele ki şu ara bu haberin gelmesi bence 11 de hala oturtamadıkları problemler. Demek ki uzayacağı benziyor. O nedenle insanlar 11'e geçiyor sonra 10'a geri dönüyor. Ellerinde raporlar vardır inceliyorlardır.
Bunu millete anlatmaya çalışıyorum. Bende sizinle hemfikirim. Herkes "Windows 11 22H2 çok iyi, geçin." gibi mesajlar atıyor. Ama gram alakası yok.

Hiç beğenmedim, berbat etmişler. Kasmalar, donmalar sıkça yaşanıyor. Çift monitör kullanırken özellikle birinci monitörle video izleyip, ikincisi ile herhangi bir siteye girdiğimde video da donma oluyor. Arada Apex Legens oynuyordum. Onu da mahvetmişler, stutter sorunundan oynanmıyor hiç. Bu Windows'a güvenim hiç kalmadı. Artık güncelleme yaparken 50 kere düşüneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı