Windows 11 22H2 Yaklaşıyor: İşte Tüm Bilinenler

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-OS-Microsoft-1620x1080.jpg

Microsoft, Windows 11 işletim sistemini piyasaya sürdüğü tarihten bu yana sayısız güncelleme yayınladı. Bunlar nispeten küçük güncellemelerdi ve bu yıl içinde tek bir büyük özellik güncellemesi bekliyoruz: 22H2 “Sun Valley 2”. Yeni işletim sistemi yepyeni bir estetik, yeniden tasarlanmış görev çubuğu, Başlat menüsü ve güncellenmiş yerel uygulamalarla geliyor. Ayrıca yeni çoklu görev özellikleri, özel widget’lar […]

Devamı: Windows 11 22H2 Yaklaşıyor: İşte Tüm Bilinenler
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben şu anda 22621 yapısını kullanıyorum. Valorant'ta FPS stabil değil. Apex Legends'te ise FPS arttı ve daha stabil.

Şu anda Windows 11 Pro 22H2 Yapı 22621.1 kullanıyorum. Beta olmasına rağmen kesinlikle Windows 11'in ilk sürümünün en son güncellemeli halinden daha stabil ve hızlı.

İlk olarak sağ tık menülerindeki gecikme gitmiş. Birçok hata gitmiş. Ayrıca Windows 10X'te yer alan ve zaman yetmediği için Windows 11'in ilk sürümüne eklenemeyen özellikler de eklenmiş.

Yani Windows 11 kesinlikle 22H2 sürümü ile çıkmalıydı diye düşünüyorum. Microsoft Windows 11'i çıkarmak için acele etti ve 21H2 gibi bozuk bir sürümü piyasaya sürdü. Keşke Windows 11'i piyasaya sürmek için 22H2 sürümünü bekleselerdi diyorum.

Şu anda Windows 11 Pro 22H2 Yapı 22621.1 kullanıyorum. Beta olmasına rağmen kesinlikle Windows 11'in ilk sürümünün en son güncellemeli halinden daha stabil ve hızlı.

İlk olarak sağ tık menülerindeki gecikme gitmiş. Birçok hata gitmiş. Ayrıca Windows 10X'te yer alan ve zaman yetmediği için Windows 11'in ilk sürümüne eklenemeyen özellikler de eklenmiş.

Yani Windows 11 kesinlikle 22H2 sürümü ile çıkmalıydı diye düşünüyorum. Microsoft Windows 11'i çıkarmak için acele etti ve 21H2 gibi bozuk bir sürümü piyasaya sürdü. Keşke Windows 11'i piyasaya sürmek için 22H2 sürümünü bekleselerdi diyorum.
O kadar da bozuk değil bence sadece sürükle bırak yok.

Windows-11-OS-Microsoft-1620x1080.jpg

Microsoft, Windows 11 işletim sistemini piyasaya sürdüğü tarihten bu yana sayısız güncelleme yayınladı. Bunlar nispeten küçük güncellemelerdi ve bu yıl içinde tek bir büyük özellik güncellemesi bekliyoruz: 22H2 “sun valley 2”. Yeni işletim sistemi yepyeni bir estetik, yeniden tasarlanmış görev çubuğu, başlat menüsü ve güncellenmiş yerel uygulamalarla geliyor. Ayrıca yeni çoklu görev özellikleri, özel Widget'lar […]

Devamı: Windows 11 22H2 Yaklaşıyor: İşte Tüm Bilinenler
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hocam her şey neredeyse aynı pek bir değişiklik olmamış gibi.

AMD sistemlerde işlemci kullanımını sağlıklı hale getirmeleri lazım. Top, MS elinde mi yoksa AMD elinde mi bilemem ama ortada bozuk çalışan bir yapı var. Oyunlarda da FPS düşmeleri söz konusu...

Düzelmeden geçmemek lazım kanımca hocalarım. 🌭

Yeni konular

Geri
Yukarı