Windows 11 22H2'de performans düşüşü var mı?

@RufatM ne yazdığını anlamıyorum ama kurulmaya başlamış, OOBE ekranı gelecek muhtemelen.

İndi hocam şu an fakat yarı Rusça yarı Türkçe Microsoft Update Catalog şu versiyonu Catalog'dan kurayım mı sizce?

Ayarlardan Türkçe'ye çevir o zaman. Bir de bu paketi kur.

Windows Update üzerinden o güncelleştirme gelmediyse kurabilirsin manuel olarak.

Ve garip bir şekilde Defender çalışıyor anlamadım ki.

Zaten otomatik olarak çalışması lazım.

Ayarlardan Türkçe'ye çevir o zaman. Bir de bu paketi kur.

Windows Update üzerinden o güncelleştirme gelmediyse kurabilirsin manuel olarak.

Zaten otomatik olarak çalışması lazım.

Fakat koruma bilgileri alınıyorda kaldı nedense.

Fakat koruma bilgileri alınıyor kaldı nedense.

Kendiliğinden düzelir o Windows ilk önce kendine gelsin, yeni kuruldu. Defender'ı şu anlık boş ver bence Windows Update yap, sürücüleri kur.

Kendiliğinden düzelir o Windows ilk önce kendine gelsin, yeni kuruldu. Defender'ı şu anlık boş ver bence Windows Update yap, sürücüleri kur.

Şimdi ilk olarak Update olarak şu anki sürümün Update var catalogdan kuracağım Update sonra sürücüyü kuracağım GeForce Experience yani sonra da işte dil sorununu çözmeyi deneyeceğim. Ama bilgisayar bir hızlandı sanki herhalde bende sorun var.

Bu da kaldı böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-28 125653.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-28 125653.png
    7,7 KB · Görüntüleme: 19
Şimdi ilk olarak Update olarak şu anki sürümün Update var catalogdan kuracağım Update sonra sürücüyü kuracağım GeForce Experience yani sonra da işte dil sorununu çözmeyi deneyeceğim. Ama bilgisayar bir hızlandı sanki herhalde bende sorun var.

Bu da kaldı böyle.

Sakin olun, öyle kalması normal. Kendiliğinden düzelir. Birkaç kere %100 olup tekrar %0'dan başlayabilir. Hayırlı olsun.

Sakin olun, öyle kalması normal. Kendiliğinden düzelir. Birkaç kere %100 olup tekrar %0'dan başlayabilir. Hayırlı olsun.

Direk bitti Update değilmiş denemeymiş sadece.

Bu ne hocam ama.

Ya şimdi de Windows Update yapamıyorum bu nasıl Update geri de dönemem ki şimdi.

Neyse windows.old var zaten.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-28 125827.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-28 125827.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 23
Direk bitti Update değilmiş denemeymiş sadece.

Bu ne hocam ama.

Ya şimdi de Windows Update yapamıyorum bu nasıl Update geri de dönemem ki şimdi.

Neyse windows.old var zaten.

Burada anormal bir şey yok, bir sürü güncelleştirme iniyor. İnmesini bekleseniz inecek ve kurulacak. Windows yeni kurulunca çok güncelleme oluyor.

Geri
Yukarı