Windows 11 22H2'de performans düşüşü var mı?

Süre sorunun yoksa Windows Update aç kursun kendi. Benim önerilen Update kısmına gelmişti. Bazılarına isteğe göre olan kısma geliyormuş.

Bana gelmedi bölge sıkıntısı yüzünden.

Format her zaman en emin yoldur. Hata oluşmasını önler.

Format yaptım diyelim de içindekileri nereye yazacağım bir de yüklemekle uğraşmak istemiyorum. @408157 siz ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Format yaptım diyelim de içindekileri nereye yazacağım bir de yüklemekle uğraşmak istemiyorum. @408157 siz ne önerirsiniz?

Format ekranında diskini biçimlendirmezsen veya silmezsen silinmez, Windows.old klasörüne taşınır. Bence tüm verilerini D diskine yedekle, C diskini format atarken biçimlendir en azından Windows temiz kurulsun. Format atarak sürüm yükseltmek tabii ki daha iyidir Windows Update yerine.

Format ekranında diskini biçimlendirmezsen veya silmezsen silinmez, Windows.old klasörüne taşınır. Bence tüm verilerini D diskine yedekle, C diskini format atarken biçimlendir en azından Windows temiz kurulsun. Format atarak sürüm yükseltmek tabii ki daha iyidir Windows Update yerine.

Peki şimdi ben yükseltme yardımcısı ile kursam sıkıntı olur mu?

Peki sonradan yine Update gelmeye devam eder mi ve yükseltme yardımcısı tam olarak yeni sürüm mü? (şu anki bilgisayarım yedinci nesil ve desteklemiyor yine sıkıntı olmaz değil mi?)

Desteklemediğinden dolayı yükseltme yardımcısı hata verebilir. Rufus ile bypass ederek kurman gerekebilir. Denemen lazım.

Geri
Yukarı