Windows 11 24H2 nasıl indirilebilir?

1707732381085.png

Şu an katıldım sanırım.

Eskiden tak diye değişiyordu.

Eki Görüntüle 2114221

Peki o zaman hangisini seçmeliyim?

Dev ve Canary kanalı 24H2 güncellemesinin geldiği kanaldır. Beta kanalında 24H2 Bulunmuyor.

Nereye indireceğini söylememiş. Zaten Insider açınca tak diye sistem değiştirmiyor. En az güncelleme alan versiyonu seçer ISO'yu indirir geri kapatır ve sonra nereye kuruyorsa oraya kurar.

Beta sürüm almazsınız, beta güncelleme alırsınız ki onları da kaldırabiliyorsunuz zaten.

Ben Insidera katıldığım zaman Dev kanalını seçmiştim ve Windows Update üzerinden güncellemeyi denetlediğimde seçtiğim kanalın güncellemesini almıştım. Şu an hala Insider olarak gözüküyorum çünkü ayrılmadım Format atarak Windows 11 RTM sürümünü kurmuştum.

Katıldınız. Hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
1707733483733.png

Peki şimdi nasıl ayrılacağım?

Eki Görüntüle 2114238

Hocam ayrılmanıza gerek yok. eğer Insider kanallarında ki sürümleri indirmek istiyorsanız ya da zamanında gelen özellikler hoşuna gidip geçmek isterseniz ayrılmanızı önermem çünkü bir sorun teşkil etmiyor.

Ayrıca ayarlar uygulamasından kaydolmanıza gerek yoktu. Web sitesi üzerinden de Insider kanalına katılabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2114238

Açılan Web sitesinde Microsoft hesabınız açıksa ayrılabiliyorsunuz, sanırım açık değil.

1707733826432.png

Son düzenleme:
Ben sadece ISO indirip çıkacağım Insider falan istemiyorum. Bence sorun teşkil ediyor.

Eki Görüntüle 2114244

Eki Görüntüle 2114245

Eki Görüntüle 2114249

Değiştiriyormuş hocam.

O zaman ISO dosyasını indirin hocam, ardından ayrılın.

Buradan indirebilirsiniz. Dev ve Canary kanallarında 24H2 sürümü gelmiş durumda.

Ardından bu siteden Microsoft hesabınızı girerek Insider kanalından ayrılabilirsiniz.

Sitede güncellenmemiş sanırım ya da ayrılmak için belli bir süresi vardır onun hakkında bir fikrim yok.

Bu arada ben birkaç gün önce Dev kanalını sanal makineye kurmuştum fakat 24H2 özellik güncellemesini indirememiştim, hata vermişti. Çözümüyle uğraşmadım fazla, kaldırdım direkt.

O zaman ISO dosyasını indirin hocam, ardından ayrılın.

Buradan indirebilirsiniz. Dev ve Canary kanallarında 24H2 sürümü gelmiş durumda.

Ardından bu siteden Microsoft hesabınızı girerek Insider kanalından ayrılabilirsiniz.

Sitede güncellenmemiş sanırım ya da ayrılmak için belli bir süresi vardır onun hakkında bir fikrim yok.

Bu arada ben birkaç gün önce Dev kanalını sanal makineye kurmuştum fakat 24H2 özellik güncellemesini indirememiştim, hata vermişti. Çözümüyle uğraşmadım fazla, kaldırdım direkt.

Evet belli bir süresi varmış, artık ayrıldım.

Insider ISO Dosyasını indirdiniz mi kuracak mısınız?

Evet indirdim. NTLite ile debloat ederim.

1707753991056.png

Bir daha Insider'a katılırsam... Bu ne kardeş ya. Hesaptan çıktım hala almaya devam ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı