Çözüldü Windows 11 25247.1000 güncellemesinde ne özellik var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
E8500 AMD Radeon HD 7850 2GB Gigabyte 945GCM-s2l 4GB
Bu güncellemede yeni ne özellik var? Şu an yükleniyor da.

1668798901105.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelledim sorun yok, güzel bir güncelleme. Sonunda görev yöneticisine, görev arama özelliği gelmiş.
Arkadaşlar son güncelleme ile FPS düşüşleri olmuştu. Güncelleme geri çekilecek dendi. En durum nedir? Windows 11'e geçeceğim ama bu yüzden bekletiyorum.

Arkadaşın sorduğu güncelleme dev kanal güncellemesi stabil değil
Normal Windows 11'e sisteminiz destekliyorsa geçin derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar son güncelleme ile FPS düşüşleri olmuştu. Güncelleme geri çekilecek dendi. En durum nedir? Windows 11'e geçeceğim ama bu yüzden bekletiyorum.

Hocam geçebilirsiniz ben dev channeldeyim ama gene de FPS artışı var craftisede Windows 10 da ana lobide 30 FPS alırken Windows 11 de 40-45 FPS alıyorum bence geçin.

Güncelledim sorun yok, güzel bir güncelleme. Sonunda görev yöneticisine, görev arama özelliği gelmiş.

Bu özelliği vivetool ile getirmiştim hem sistemi kastırdı hem de Görev Yöneticisi buga girmişti inşallah gene aynısı olmaz.

Hocam geçebilirsiniz ben dev channeldeyim ama gene de FPS artışı var craftisede Windows 10 da ana lobide 30 FPS alırken Windows 11 de 40-45 FPS alıyorum bence geçin.

Bu özelliği vivetool ile getirmiştim hem sistemi kastırdı hem de Görev Yöneticisi buga girmişti inşallah gene aynısı olmaz.

Çekinmenize gerek yok, güncelleme ile gelen yeni Görev Yöneticisi sorunsuz. PC'de bulunan her şeyi çalıştırarak denedim bir şey fark etmedi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-19 173805.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-19 173805.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 30

İşte bunu yapmıştım buga girmşti PC kasmıştı bende eski haline getirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı