Windows 11 açılmıyor

Teknik servis ile konuştum. Bana yapılan dönüşte Windows 11'in Windows Update ile yapıldığında sorunun yaşandığını, iso yapıldığında bu sorunun yaşanmayacağını söylediler. Ayrıca sorunun muhtemel olarak kullanılan bir donanımdan kaynaklandığını, bu sorunu çözmek için çalıştıklarını söylediler.

Ben de monster abra a7 kullanıcısıyım ve aynı sorun bende de var. Son gelen güncellemelerle durum düzeldi mi deneyen var mı?

Ben de monster abra a7 kullanıcısıyım ve aynı sorun bende de var. Son gelen güncellemelerle durum düzeldi mi deneyen var mı?
Ben windows 10da sürekli mavi ekran hatası aldığımdan dolayı win 11i bugün kurmaya çalıştım yine aynı hata var monster yazısında kalıyor. Birkaç güne kadar servise götürmeyi planlıyorum inş düzeltirler.

Ben windows 10da sürekli mavi ekran hatası aldığımdan dolayı win 11i bugün kurmaya çalıştım yine aynı hata var monster yazısında kalıyor. Birkaç güne kadar servise götürmeyi planlıyorum inş düzeltirler.
Servis sonrası sonucu paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Bugün verdim win11 sorunundan da bahsettim eğer düzeltirlerse yazarım hocam

Hocam 3 gündür "kayıt edildi" mesajından sonra Monster'dan hiçbir mesaj gelmeyince aradım, sordum, yeni cihaz verecekler miş yarın onda da deneyeceğim.

Son düzenleme:
Bu win 11 çözümü için yeni cihaz mı verecekler? Sorun neyden kaynaklı ki bu kadar insanın bilgisayarı mı sorunlu yani. Biraz saçmalamışlar gibime geldi. Paylaşımınız için de teşekkürler

Bu win 11 çözümü için yeni cihaz mı verecekler? Sorun neyden kaynaklı ki bu kadar insanın bilgisayarı mı sorunlu yani. Biraz saçmalamışlar gibime geldi. Paylaşımınız için de teşekkürler
Win11 için mi tam bilemiyorum ama windows 10da iken de sürekli mavi ekran veriyordu ondan dolayı da olabilir
Hocam az önce yeni cihazı aldım ve servisten çıkmadan hemen win 11 yüklemeye çalıştım ve şu an kuruldu sorunu çözmüşler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı