Windows 11 Android desteği ve yeni görev yöneticisi gelmedi

Hocam Android güncellemesi için Insider developer kanalına geçmeniz lazım. Ama şu anlık ülkemizde maalesef emülatör kullanamıyoruz.

Gördüğüm en kötü arayüze sahip App Store, uygulamayı kurdum giriş yaptım aman Allah'ım oda ne! Tam 1.3GB RAM kullanımı ve kasmalar.
Süper ya. Bu işletim sistemini neden çıkardılar acaba? Windows 10'dan devasa farkları olmamakla beraber, vadettiği şeyleri de yerine getiremeyen bir OS. Şu an için gerçekten işe yaramaz.

Süper ya. Bu işletim sistemini neden çıkardılar acaba? Windows 10'dan devasa farkları olmamakla beraber, vadettiği şeyleri de yerine getiremeyen bir OS. Şu an için gerçekten işe yaramaz.

Hocam uygulamayı kapatsanız bile arkada 1.3GB harcamaya devam ediyor.

Windows 11 hakkında günlerdir okuduğum mesajlar yeni bir Windows 8 vakası olduğunu düşündürtüyor.
Yani 8'in başta 7'ye göre ne kadar artısı vardı pek hatırlamıyorum fakat, 11'in 10'dan pek fazla farkı ve albenisi olmadığı kesin. Yeni işletim sistemi yapıyorsan eskisindeki özellikleri de bünyende barındırıp üstüne daha fazlasını koyarsın, var olan özelliği çıkarmak Apple'ın tarzıydı daha çok. Microsoft da özenmiş heralde.

Yani 8'in başta 7'ye göre ne kadar artısı vardı pek hatırlamıyorum fakat, 11'in 10'dan pek fazla farkı ve albenisi olmadığı kesin. Yeni işletim sistemi yapıyorsan eskisindeki özellikleri de bünyende barındırıp üstüne daha fazlasını koyarsın, var olan özelliği çıkarmak Apple'ın tarzıydı daha çok. Microsoft da özenmiş herhalde.

Hocam merak etmeyin aynı işlemciyi kullanıyorum CPU 1. nesil değil 2. nesil mimari kullanıyor Android desteği yakın zamanda gelecektir Türkiye için sıkıntı olmadan çalışacaktır.

Hocam merak etmeyin aynı işlemciyi kullanıyorum CPU 1. nesil değil 2. nesil mimari kullanıyor Android desteği yakın zamanda gelecektir Türkiye için sıkıntı olmadan çalışacaktır.
Teşekkürler umarım öyle olur içimi rahatlattınız. Çünkü bu işlemciyi almadan ben Ryzen 3100'de karar kılmıştım oyun performansı daha iyidir diye, arkadaşlar buna ikna etti beni. Bir de üstüne gelen işlemcinin birkaç pini yamuk çıktı ama düzeltip taktık falan yani bu Ryzen 5 1600 AF bana unutamayacağım anılar bıraktı :D Neyse umarım en yakın zamanda gelir çünkü Android desteği resmen benim Windows 11 geçiş sebebim.

Yeni konular

Geri
Yukarı